20 Ocak 2019 Pazar
Eğer bu takımın başarılı olmasını istiyorsanız sadece izleyin ve görün

Artık bu işin şakası yok. Futbolu öne çıkarıp bu kulübe futbolcularına teknik elemanlarını öne çıkarıp düşmanlık oyununa gelmeyin. Gelmeyin ki bu bedel hepimize pahalıya gelmesin.

Kulüp Başkanı ve teknik heyet bazı futbolcuların kulüpten ayrılmasına karar vermiş. Bunda söylenecek bir şey yok. B azıları facebook’ta çıkıp önce o gitmeli diyor . Hâlâ nerelerdeyiz. Yeter artık.

BİZ en iyisi olsun istiyoruz. Geleceği tartışmamaya açmamak gerek. Zira lig. Yola çıktığın zaman başlar. O halde başlarken bir şeyleri icat etmenin bir anlamı da yok. Eğer bu takımın başarılı olmasını istiyorsanız sadece izleyin ve görün.

 Mayıs ayı geldiğinde ne isterseniz söyleyin ama şu aralar bu yönetim ve teknik kadro bu takımın başarılı olması için uğraşırken yeni yeni hikayeler üretmeyelim. Giresunspor’u sevmek bir sorumluluk taşır, İlgi ve emek ister.

Dahası sevgiye ihtiyac vardır. Her sevginin sonunda bu çalışmaların bir anlam katması lazımdır. Biz de bunu istiyorum. Anlam ve mana katarak gülüp eğlenip bu kulübün başarılı olmasını isteyelim.  Gerisine ne derseniz deyin. Şunada yoğun bir temponun içinde neler yaşanıyor bekliyoruz.

Bakalım şu  15 gün içinde neler olacak hep beraber yaşayacağız. Dilerim iyi sonuçlar alır ve lige hazır konumda oluruz. Son sözü söyleyenler bu takımın başarılı olması için bir takım önlemler alıyor. Tabiki bunlar gidecekler ve gelecekler.

Giresunspor gidecekler belirlendikten sonra gelecek futbolculara yöneldi.  Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ; “15 gün Giresun’da olmayabilirim. Transferde çok titiz davranacağız. En iyilerini almamız gerekecek. Ben taraftarlarımızdan sabırlı olmanızı  bekliyorum. Şu anda bir kaç futbolcu ile görüşmeler devam ediyor. Bütçemize uygun bize faydalı olacağına inandığımız futbolcuları kadromuza alacağız. Vedat Muriç Giresunspor’a gelmeyi çok istiyor. Sorunu kulübüyle, çözebilirsek bünyemize katabiliriz. Samsunspor’dan ayrılmak isteyen sol bek Abdulkerim, Hasan Hatipoğlu da gündemimizde Ayrıca Denizlisporlu Anıl Taşdemir de olabilir. Tabiki bize gelmek için çok futbolcu var. Lakin dedim ya titiz davranmalıyız. Ayrıca Giresunspor’dan ayrılan futbolculara da yaptıkları hizmetten dolayı şahsım adına teşekkür ediyorum, Yolları açık olsun” dedi. İlk imzayı Ahmet Şahin attı. Devamını bekliyoruz. Esen kalın. 


Giresunsporanıl-taşdemirmetin-diyadin-ahmet-şahinabdulkerim-bardakçıhasan-hatipoğlu

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha