02 December 2020 Wednesday
Tabiki bu belki de ileri duruş adına güzel bir hamle olacak. Bunun yanında yetenekli takım ruhu olan bir kaç deneyimli futbolcuların da takım içine serpiştirilmesiyle iyi bir kadro yapılanması çıkacağından eminim

Temennimiz günü kurtarma adına değil de bu şehirde futbolun anlatılmasının zor olduğunun bilinmesi adına yapılanları alkışlamak.

Zamanı gelince Giresunspor’da kendine düşeni mutlaka alacaktır. Ben geçici iyileştirmelerden son derece rahatsız olan biriyim. Belki bu Giresunspor için bir çözüm olsa da futbol için geriye dönüş olacaktır.

Artık Giresunspor’da da bir şeylerin değişme zamanı geldi. Çok meblağlar vererek futbolcu alımları yerine genç dinamik ve mücadele gücü yüksek oyuncuların alınıp, Giresunspor’a kazandırılması sağlanmalıdır.

Tabiki bu belki de ileri duruş adına güzel bir hamle olacak. Bunun yanında yetenekli takım ruhu olan bir kaç deneyimli futbolcuların da takım içine serpiştirilmesiyle iyi bir kadro yapılanması çıkacağından eminim.

Şu ana kadar alınacak futbolcular konusunda ciddi bir şekilde isimler telaffuz edilmedi. Şüphe yok ki şartlarda çok önemli. Şu anda büyük takımların altyapıları ve ligimizin altındaki takımlardan çok oyuncular ön plana çıkmakta olup sayfalara taşınmaya başladı.

Artık ne olursa olsun Giresunspor kendi kimliğine dönmek zorundadır. Bunu şansa da bırakmamalıyız. Şans ise her zaman hazırlıklı beyinden yanadır. Yaşanacak süreç içinde artık didişme dalaşma bırakılıp bu takım ve kulüp için çalışanlara hedeflenmek gerekir.

Bizim kişilerle değil Giresunspor ile işimiz olmalı ona destek vermeli ne onun için çalışan yönetim ve başkana kucak açmalıyız. Hep iyi olsun deriz. Oynanan oyun başarısız ve bundan hem yönetim hem taraftar hem de başkan payını alıyorsa tam bu noktada hep birlikte neler yapılacağını da beraberce çözmek gerek.

Futbol bu topun nereye gideceği belli olmaz. Hesaplardaki hatalar arkanızdan sizi takip eder. Biz artık bu hataların nerelere gideceğini bildiğimiz için iyi eleyip sık dokumak zorundayız.

Menajer sistemi içinde seyredilip bazen yanılgılı olan futbolcu pazarından kurtulup futbolcuları seyrederek almak gerek. Teknik Direktör Metin Diyadin, yabancı transferi için bir ay önceden çalışmalara başladı. Birkaç ülke gezerek planında olan futbolcuları canlı bir şekilde izledi. Raporunu verdi.

Dilerim bu seyredilen yabancı futbolculardan birkaç tanesini kadroya monte edebilirsek iyi güzel günlerin bizleri beklediği ışığını sizlere verebiliriz. Esen kalın.


Giresunsporkralcaspor28çotanakalr

Yazarın diğer yazıları

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yazarın tüm yazıları

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha