16 April 2021 Friday
Her şey güç birliği ile yerli yerine oturmaya başladı. Tıkır tıkır işleyen bir çarkın dişleri kırılmayacak artık. Takımımızın penceresinden baktığımızda birçok artıları var

GZT Giresunspor Hüsamettin’in de katılımıyla tam kadro İstanbulspor maçına hazırlanıyor. Tesislerde idman sahasının bir kenarından futbolcuların antrenmanını seyrediyorum. Açık olan bir yer buldum ve not almaya başladım. Önceki maçlara göre bir sakinlik var. Gerginlik, stres ve benzeri olumsuzluklar yok.
Oyuncuların idmanlardaki müthiş forma rekabeti, şakalaşmalarını bile engellemiyor. Daha önceki sezonlarda bu takım içinde çok şeylere şahit oluyordum. Şimdi as yedek ayrımı yok. Oynayan da oynamayan da ayni hedefe kilitlenmiş. Futbolcularda Samsunspor galibiyetinden dolayı moral ve motivasyon üst seviyede.
İdmanda Hakan hocanın da duruşu, düşünceleri yardımcıları ile değerlendirme yapması da göz önüne alındığında kafasında maçı oynamaya başlamış gibi. Aksu Giresunspor tesislerinde bahar öncesi soğuk rüzgarlar esse de Giresunspor’un maç atmosferi yerli yerinde diye düşünüyorum. Giresunspor kendi sistemini ortaya koymaya devam ediyor.
İlk başta yönetim olmak üzere taraftar, teknik ekip ve çalışanların güç birliği yapması, aksayan sıkıntılara çözüm aranması gereğini ortaya koymuştum. Her şey güç birliği ile yerli yerine oturmaya başladı. Tıkır tıkır işleyen bir çarkın dişleri kırılmayacak artık. Takımımızın penceresinden baktığımızda birçok artıları var. 
GZT Giresunspor gerçek kimliğini bu ligde ortaya koymuştur. İstanbulspor, Eskişehirspor ve Keçiörengücü maçlarından kazanacak puanlarla şampiyonluğun en iyi ekibi konumuna ulaşacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın... Esen kalın.

 

Yorumlar

  • Ümit Çoban 01.04.2021 23:10

    Hep böyle pozitif yazılar Yalçın abi.Ağzına sağlık.Olumlu bakmak,olumlu yazmak her zaman enerji verir.

Yorum yaz

Captcha