16 April 2021 Friday
Halil Başkan Duroğlu için bir şanstır diye düşünüyorum. Kim spora hizmet etmek istiyorsa Allah O'ndan razı olsun

Efendim malumunuz her zaman Giresunspor ile ilgili düşüncelerimi kaleme alarak, karşınıza çıkıyorum.

Giresunspor bizim canımız, her şeyimiz. Bugün ise farklı bir konuyu gündeme getirmek istiyorum. Duroğlu Belde Başkanı Halil Çetin’den. Kendisi benim yıllardır dostum. Emekli olduktan sonra beldesine hizmet için başkanlığa talipli oldu ve göreve geldiği günden bu yana da çok güzel işlere imza atıyor.

Mahalle yollarındaki büz menfez çalışmasından asfaltına,mezarlık bakımından, su hattı yenileme çalışmalarına, hatta hatta araç parkurunu genişletmek adına yaptığı çalışmaları takip ediyorum.

Giresun merkezin tek belde belediyesi olan Duroğlu’nu yaşatmak, geliştirmek, büyütmek için her şeyi yapıyor. Kendisini tebrik ediyorum.  Yalnız hayata geçirmek istediği projeleri görünce daha da etkilendim. Sporu seven başkanları severim. Kapalı halı sahayı beldeye kazandırmak istiyor. Ayrıca bisiklet yolu yaparak sosyal faaliyet alanlarını genişletmeyi planlıyor.

Gençleri kahvehane köşelerinden kurtarmak, spora teşvik etmek çok önemli. Keşke imkanı daha fazla olsa. Olsa da oraya daha farklı spor tesisleri kazandırabilse. Halil Başkan Duroğlu için bir şanstır diye düşünüyorum. Kim spora hizmet etmek istiyorsa Allah O’ndan razı olsun.


halil-çetinGiresunsporspor28

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha