27 November 2020 Friday
Şimdi boş konuşuyoruz ama sert tartışıyoruz. Hal böyle olunca arkadan neyin geleceğini de kestiremiyorsun. Bu işten bana bir ekmek çıkar derdim de yok. Sadece bazı sorumluluklarımı yerine getirmeye çalışıyorum

Az şey bilenler, sokaklarda yönetimi başkanı eleştirenler, hele dışarıdan ahkam kesenler, siz bildiğiniz yolda devam edin.

Çevrenize bir bakın  bağıra bağıra konuşanlar, kendini övenler akım derken b...m diyen çevresine huzursuzluk verenler bu kadar bağırtıya ne lüzum var. Çıkıp ‘ben Giresunspporluyum’ diyeceksin, statta ana avrat küfür ederek kulübün maddi ve manevi ceza almasını sağlayacaksın, sen neyin Giresunlususun.

Takım baştan aşağı birkaç futbolcu dışında yeniden yapılandı. Kamp çalışmaları devam ediyor. Bazıları takımı görmeden, her yerde atıp tutmaya başlıyor. Bir zaman sonra da ‘Sayın Başkanım’ diyebiliyor. Tabiki eleştireceğiz. Tabiki bazı fikir ortaklığı kuracağız ama lig başlamamış takım Giresun’a gelmemiş, sen çıkıp bu takım düşer mi diye ortalığı velveleye veriyorsun.

Yıllardır aynı nakarat devam ediyor. Ben olayım bu kulübün başında kapısından geçirmem. Geçen dönemin hatalarını hep beraber eleştirdik. Ben de eleştirdim. Lakin kimse takımın başarısız olmasını istemez.

Alınanlar faydalı olamadı. Eyvallah  oldu bitti. Şunu yapmış bunu yağmış diyenler çıkıp kişilerin yüzüne söylesinler kardeşim. Sen bunu yaptın bunu yapmadın diye. Yazık Kişilerde futbol adına şevk de bırakmadılar.

Şimdi boş konuşuyoruz ama sert tartışıyoruz. Hal böyle olunca arkadan neyin geleceğini de kestiremiyorsun. Bu işten bana bir ekmek çıkar derdim de yok. Sadece bazı sorumluluklarımı yerine getirmeye çalışıyorum. Unutmayalım bu ligde akıllara yer var. Kurnazlara asla! Siz yine de bir düşünün. Esen kalın.


yalçın-esenGiresunsporspor28Çotanaklar

Yazarın diğer yazıları

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yazarın tüm yazıları

Yorumlar

  • Gerçek Taraftar 25.07.2018 01:59

    Fransa'nın 2 liginden küme düşmüş stoper ile Fransa'nın 3.liginden kanat oyuncusuyla,olmayan ön libero hattınla Aykut Demir hariç olmayan oyuncularla bu takım küme düşer kimse kusura bakmasın

Yorum yaz

Captcha