12 April 2021 Monday
Çok sevdiğimiz bu şehrin takımını da kombine alarak katkıda bulunun, bu takımı seyretmek ayrı bir haz olacaktır. Benden söylemesi

Bazılarına göre futbol tam bir şeytan işi. Benim  ise futbol yazacağıma ve konuşacağım diye bu şeytanın avukatlığına ihtiyacım yok.

Ne görüyorsak takımın menfaati neyi gerektiriyorsa onu kaleme dökmeye çalışıyorum. Önümüzde rahat düşünebileceğimiz bir sürece gireceğiz. Bazıları takımımızdan memnun olmasa bile biz bu takımın ileriye dönük çok güzel hamleler yapacağı kanısını taşıyoruz.

Şimdi bazıları futbolcu alımı konusunda kafasına göre konuşabilir. Şartlar çok önemlidir. Biz bu yıl bu takımı yukarıya çıkaracak futbolcuları takıma katmayı yeğledik. Zaman zaman doğru olduğuna inandığım bu durum bizi hem ekonomik ve yetenekleri ile ön plana çıkacak futbolcuları göz önüne koyacaktır.

Artık bizim de bir hedefimiz var. Bunu dallandırmaya da lüzum yok. Biz merdivenleri yavaş yavaş çıkarak sona ulaşmak istiyoruz. Çünkü hızlı giden atın b… seyrek düşer derler.

Oynayacağımız oyun sistem ve disiplinli çalışma bizi nerelere taşıyacak hep beraber göreceğiz. Takım içindeki arkadaşlık, uyum süreci iyi gitti mi her şey de güzel gidecektir. Teknik kadro bir kaç futbolcu daha alınması gerekiyor diyorsa onun çaresi de başkandır.

Bu takımın başarısı için her şeyini ortaya koyan başkan bununda çaresine bakacaktır elbet. Bunun içindir ki kimsenin şüphesi de takım adına olmasın. Şu bir kaç maçlık periyodu iyi geçebilirsek çok sıkıntıları da atlatmış olacağız.

Bazı yerlere oyuncu alınacağını duyuyorum. Takımın geniş tutulması için tabi ki evet diyorum. Ne gerekiyorsa takımın menfaatleri neyi gerekiyorsa onun yapılması taraftarıyım. Koca Adam bu işi artık tam benimsemiş ki bu davanın başı da sonu da şampiyon olmaktan geçiyor diyor.

Çok sevdiğimiz bu şehrin takımını da kombine alarak katkıda bulunun, bu takımı seyretmek ayrı bir haz olacaktır. Benden söylemesi. Esen kalın.


yalçın-esenGiresunsporspor28kombineMustafa-BozbağadanasporBolusporistanbulspor

Yazarın diğer yazıları

Yazarın tüm yazıları

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha