19 April 2021 Monday
Neden hâlâ bu şehir yeşil beyaz bayraklarla süslenmedi, bu takıma play off'larda başarılar dilenmiyor. Herkesin bu kulüp içinde bir sorumluluğu olmalıdır. Gazelden hikaye okumak kimseye fayda getirmez

Dost acı söyler. Yolun sonuna gelmişiz. Hâlâ şehirde tık yok. Peki ne yapalım siz söyleyin biz yazalım.

Eğer bu takım sizin istediğiniz gibi olmazsa kimse ona ve yönetimine söz söyleme hakkını da bulamayacaktır. Sizden ne isteniyor. Para mı yok. Sadece gelin ve takımınızı perşembe günü Atatürk Stadı’nda destekleyin. Bunu çok görenler varsa zaten Giresunsporlu olamaz.

Bir türlü kafam basmıyor. Bu seyirci neden stadımıza gelmiyor. Hayati bir maça çıkılacak ya hep ya hiç peki şimdi bu takıma sahip çıkılmayacakta ne zaman çıkılacak. Eğer balık tutacaksan ağaçta işin olmamalı.

Neden hâlâ bu şehir yeşil beyaz bayraklarla süslenmedi, bu takıma play off’larda başarılar dilenmiyor. Herkesin bu kulüp  içinde bir sorumluluğu olmalıdır. Gazelden hikaye okumak kimseye fayda getirmez.

İlçe belediyeleri, kamu kuruluşları, özel sektörler bir olup tüm çalışan ve ilçelerinde bulunan taraftarları maça davet etmelidirler. Giresunspor’u tartışmak mı istiyorsunuz, verilen puanlamada en sonuncu takım mı gösterilmek isteniyor.

Peki bu lige çıkarken de hiç bir iddia taşımayan Çotanaklar kaç yıldır bu ligde savaşıyor hiç hesap ettiniz mi. Artık zamanı geldi. Giresunspor bence tam bir turnuva takımıdır. Eğer taraftarı ile bütünleşirse yenemeyeceği hiç bir takım da olmaz.

Bu şehirde hâlâ  Giresunspor’u bir türlü bir yerlere yerleştiremedik. Hep bir eksik olduk her haldeki bu ortamı bile hala düşünemeyenler var. Ne yazık ki hâlâ bir şeyleri idrak edemiyoruz.

Bazıları daha maçlar başlamadan ahkam kesiyorlar. Onlar falcılıktan bahsedebilirler lakin futbolda neye bakarsanız bakın neye baktığınız değil nasıl baktığınız önemlidir. Biz umutları tüketmedik. İnatla devam ediyoruz.

Biz keser döner sap döner sözüyle nerelerden nerelere geldiğimizi kanıtladık. Bu söze de son noktayı şu iki maçta koymak istiyoruz. Biz tuhaf işlerin takımıyız. Sağımız solumuz belli olmaz. Sadece sevgiye şefkate ve desteğe ihtiyacımız var. Esen kalın.


Giresunsporspor28EskişehirsporYücel-İldizyalçın-esenBolusporGöztepeAltınordu

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha