25 May 2019 Saturday
Giresunspor futbolcularını kutluyorum. Tabi,ki burada Landel`i buradan ayrıca kutluyorum. Sahada basmadık yer bırakmadı. Hem hücum hem de savunmaya yardımlarından dolayı O`nu alkışlıyorum
Bolu'da puanlar paylaşıldı. Kendi sahasında ilk puanını Altay'a kaptıran Boluspor ikinci kendi saha puanını Çotanaklar'a kaptırdı. Maçtan önce bir yazı yazdım. Dedikki bu takımın ne yapacağı belli olmaz.İyi takımlara karşı iyi futbol ve mücadele gücünü ortaya koyup puan ve puanlar  alınır dedim.
Çok maçlarda görülen gol yenildikten sonra Giresunspor takımında bir tedirginlik yaşanırdı. Teknik direktörsüz çıkılan bir maçta iyi mücadele ve kazanma hırsı için içine girince Bolu Beyi bir şeyler yapamadı.
Spikerin bile maçın analizini yaparken, attıkları golü koruma çabası içinde olan bir Boluspor seyrettik.İkinci yarı Giresunspor gol atmak ve puan ve puanlar kazanma adına iyi işler yaptılar demesi bile ileride iyi sinyallerin olacağını gösterdi.
Giresunspor futbolcularını kutluyorum. Tabi,ki burada Landel'i buradan ayrıca kutluyorum. Sahada basmadık yer bırakmadı. Hem hücum hem de savunmaya  yardımlarından dolayı O'nu alkışlıyorum.
Kaleci Kayacan, Dauda, Ferhat ,Aykut, Ba Adama, Uğur, Hüsamettin ellerinden geleni yaptılar. Ayrıca takımını desteklemek için Bolu'ya gelen Çotanaklar'a da verdikleri destekten dolayı kutluyorum.
Defalarca yazdım. Bir kaç maç sıkıntılar yaşarız. İnişli çıkışlı grafikler olabilir ama bu takım istikrarı yakalarsa çok takımın canını yakar. Boluspor, Giresunspor'u her halde iyi analiz edememişki sonuçta taraftarını da hayal kırıklığına uğrattı.
Giresunspor takımı diğer takımlardan daha iyi organize içinde olursa o zaman takım olma hüviyetinde başarılar yakalayacaktır. Cuma günü Başkan Mustafa bozbağın bankalarda nasıl bir strateji harcadığına şahit oldum. Bu ay ki ödemelerin nasıl ödeneceği hatta teknik direktör konusu nasıl açığa çıkacak onu düşünürken sadece O'na Allah kolaylık versin dedim.
Dilerim futbolcuların diledikleri ve temennisi olur.Önümüzdeki süreçte de iyi hazırlanıp deplasmanda oynayacağımız İstanbulspor maçı ile üç puan özlemini sonlandırırız. Esen kalın.

landelGiresunsporspor28Çotanaklaryalçın-esen

Yorumlar

  • yılmaz bilir 08.10.2018 14:33

    bankalar konusunda senden mi destek alıyor du....yada sen kıs kıs gülerek mi destek oluyordun, kimin yanına gitsen ona bir şeyler anlatan yalçın degilmisin sen.....

Yorum yaz

Captcha