19 January 2021 Tuesday
Cin olmadan adam çarpanlar, kaçak edebiyatı yapanlar ,Mecnun ve Ferhat hikayeleri ile teselli bulanlar ,futbolu maraz görenler yapılan hizmetleri görmemezlikten gelenler neyin peşindesiniz?

 Cin olmadan adam çarpanlar, kaçak edebiyatı yapanlar ,Mecnun ve Ferhat hikayeleri ile teselli bulanlar ,futbolu maraz görenler yapılan hizmetleri görmemezlikten gelenler neyin peşindesiniz?

Fırtına çıkınca limana mı kaçacaksın. Sen sen ol yönetimine ve takımına hatta teknik kadrona sahip çık. Yok bu vatandaşla olmaz  demenin kime yararı var. Adam çıkmış bir yola tabiki  yüksek dalgalarla boğuşacak, dik yokuşlar önüne gelecek, aşılması güç dağlarla mücadele edecek edecekki başarıyı yakalasın.

Adam ailesini bırakıp dostlarından çocuğundan eşinden ayrı bir memlekete gelerek takımın başarısı için uğraş verirken nedir anlamadığım yok şu yok bu demekle nereye varacaksınız.

Belki bu ligin kahrını çekmiş olmayabilir. .Bazıları para dedin mi babasını bile tanımıyor. Ben profesyonelim diyor. Hiç olmazsa başarı isteyen bir adama bu şansı verelim.

Tamam takım kötü oynuyor. İstediğimiz Giresunspor’u seyredemiyoruz. Milyonlarca para harcayan takımlardan daha iyi konumdayız. Bakınız bu hafta Adana Demirspor takımı ile mücadele edeceğiz. Bu takımın maliyeti 30 milyon TL’ye yaklaşmıştır.

Şöyle bir düşünün bir o takımın maliyeti bir bizim takımın maliyeti arada uçurum olmasına rağmen bu ligde ses getiren bir takımımız var. Mutlaka bu kötü futbola teknik kadro önlem alacaktır. Tabiki Başkan da memnun değil ki ‘gerekenler yapılacak’ diyor. Yap kardeşim o formanın değerini bilmeyenlere gereğini yap.

Herkes işinin bilinci içinde olursa  kimseye de söz söylemeye lüzum kalmaz. Ben yıllarca bu takımı ve yönetimleri  eleştirdim. Şunu yapıyorlar olmaz dedim. Şunun hiç bir katkısı yok dedim .Ama ortada bir gerçek var . 4 yılı aşmış bir yönetim anlayışı ile yapılanları da kimse inkar edemez.

Yarın kötü olursunuz bu yazıları size söyleriz diyeceklere de  şunu söylerim. Eğer bu şehre bir çivi çakmak için mücadele eden kim olursa başımızın tacı yaparız.

Bu memleketin ekmeğini yiyip de bir kuruşu geçmeyenlere de ne deniyorsa onu söyleriz. Siz merak etmeyin. Esen kalın.

Yazarın diğer yazıları

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yazarın tüm yazıları

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha