16 April 2021 Friday
Giresunspor'da birkaç haftadır iyi gitmeyen maçlara şahit oluyoruz. Takım aynı, futbol aynı ama sistemde bir arıza var her halde

Top nerede peki oyun o da yok. Bir  takım bu kadar oyun içinde hata yapar mı? Yapıyor demek ki.  Zaten iyi mücadele ediyorduk. Artık onu da göremiyoruz.

Peki ne oldu da şu son maçlarda bu sistem çöküşünü yaşadık. Her maça göre rakibe göre çalışmalarımız olurken nerede hatalar yapmaya başladık. Onu da bilmiyorum.

Lakin takım olarak istediğimizi yapamadığımızı görüyorum. Ben bile bu iki maçı kazasız atlatırsak başarının yarısından fazlasını yakalamış sayılırız demiştim. Demek ki futbolda oynamadan heyecanını yenmeden ve bu stresi taşımadan rahat yüzü göremeyeceğiz.

Artık birilerinin dur demesi gerekiyor. Zira öfke ve kinin kimseye faydası olmaz. Düşüncelerimizi ve zekamızı sert acımasız yapmaya başladık. Peki yapıyoruz da ne oluyor.Olan yine bize olacak.

Kime karşısınız kardeşim? Bu futbolcular bu teknik adamlar getirmedi mi bu takımı buralara kadar. Ligin en üstünde olmamıza rağmen kötü de oynayabiliriz.Ama ligin lideri olmamız hiç mi bir şey ifade etmiyor.Sizden ricam bu takıma yönetimine ve teknik adamlarına dün verdiğiniz desteği bugün de vermeye devam edin. Onların morallerini en üst seviyede tutun.

Çünkü onların size ihtiyacı var. Bu şehir bu iki mağlubiyetle yıkılacak değil. Kenetlenmenin tam zamanı.

Bandırmaspor maçı bizim açımızdan bu ligde ki belki en heyecanlı en skor maçlardan biri olacak. Galibiyetle kapattığımızda rakibimizle yine aradaki farkları açmış olacağız.

Demek ki sahip çıkma adına ne gerekiyorsa onu yapalım. Bizim bizden başka dostumuz yok. Çünkü Türk Futbolu’nda neler olur neler biter kimse kestiremediği için biz işimize bakıp yolumuza devam etmeliyiz. Esen kalın.


yalçın-esenGiresunsporspor28Çotanaklar

Yorumlar

  • Nizamettin BİLİR 08.03.2021 20:46

    Giresun spor Galip geldiğin de Havaalanında karşılayanlar tesislere gidenler Takım Mağlup olduğunda ortalarda yoklar Spor 28 böyle bir haber görmek isterdim ama maalesef iyi gün dostuyuz. Giresun sporu sokakta oynasa kaldırımdan desteklerim diyenlerdenim peki ya siz?

Yorum yaz

Captcha