15 January 2021 Friday
Savaşmadan kazanılmayacağını bilin. Mücadele etmeden sonuç alınamayacağını kendinize adapte edin. Çünkü bu şehir bu taraftar size güveniyor. Onları mahcup etmeyin

 Ben artık Mecnun - Ferhat olaylarını geride bıraktım. Bir varmış bir yokmuş da demek istemiyorum. Ne olacaksa olsun ilkesini de yıktım. Sadece bu takımın geleceği ile ilgilenmeye çalışıyorum.

Neler yapacak nasıl bir strateji yüklenecek onu merak ediyorum. Kararlı ve tutarlı davranış olmazsa gelecekte olmaz diyerek bugünden sonra hem gelecek, hem de cesaret sınavı olacaktır.

Biz kime övgü yapsak hemen çıkar soruluyor veya öyle zannediliyor. Kime iyi niyet dedikse birileri şu şehirde kuyu kazmaya çalışıyor. Kabul etmek gerekir ki bu kulübün sorunları çoktu. Organizasyonlarda kullanılacak nakit paraya ihtiyaç duyulmuş olması, yani sıcak para gerekliydi. Yaşanmışlıklar bir tarafa yaşatanlar.

O nedenle kulübün içerisinde bulunduğu durum ortaya getirildiğinde yöneticilerin işinin hiç de kolay olduğu söylenemez. Peki neyin hikayesini yapıyoruz. Kime sitem ederek futboldan soğutmaya çalışıyoruz.

Yazık değil mi bu kişilere ki. Hesap kitap işleri yapmaya çalışıyorsunuz. Saygıya çağrı yapmak istedim. Kimseyi kırma niyetim de yok. Futbolcularımıza gerekenler söylenmiştir. Artık birileri farkına varmalıdır.

Eğer eski tas eski hamam derseniz zaten sözün bittiği yerde yönetim müdahaleleri yapar düşüncesindeyim. Sevgili futbolcular tüm bu olumsuz tablodan kurtulmak istiyorsanız önünüzde Malatyaspor maçında her şeyinizi ortaya koymalısınız.

Kim olduğunuzu bu lig de gösterin ki sizi bu taraftar ve yönetim bağrına bassın. Savaşmadan kazanılmayacağını bilin. Mücadele etmeden sonuç alınamayacağını kendinize adapte edin. Çünkü bu şehir  bu taraftar size güveniyor. Onları mahcup etmeyin. Esen kalın.

Yazarın diğer yazıları

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yazarın tüm yazıları

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha