02 December 2020 Wednesday
Giresunspor'a fazla mesai yapmaktan başka yapacak bir şeyimiz yok. Şimdi Yılmaz Vural hocaya da desteğimizi vererek şu fikstüre bakarak çok zor maçlar oynayacağımızı söylüyorum. Zira; Daima hayaller ve gerçekler yarışır

Bir şeyler ters gidiyor. Bir şeyler futbolda yamuk duruyor. Ah  Giresunsporum  ah. Alışı gelmişin dışında bir yaşam öyküsü . Zaman zaman başarıyla bütünleşen, bazen hayal kırıklığı yaşayan İnişleri çıkışları mutlulukları kavgalarıyla tam bir dramatik öykü.

Şimdi dumanlı havayı seven çise çakalları ortada dolaşmaya başladı. Biz de payımıza düşenleri alacağız. Bazıları neden siz diyor. Biz kötü günün dostuyuz. Ne kadar eleştirirsek eleştirelim bu kulüp ve yönetim çabalıyorsa durum buralara kadar gelmişse rahat ve huzurlu isek onlarında söyleyecekleri olacak elbet.

Evet kızıyorum. Doğru ama kime derseniz onlara değil o oynayanlara diyorum. Çünkü bu hayal kırıklığını onlar yaşattılar bizlere. Onlara kırgınım. Ha ben bir şeylerden yana hiç olmadım.

Yazarak çizerek konuşarak önemli olmaya da çalışmadım. Önemli saydıklarımla birlikte oldum. Vuralım mı yıkalım mı onu mu istiyorsunuz. Bence bir kez daha yazarken sosyal medyaya öyle düşünün.

Zorluklarla geldikleri bu yolda tabiki riskli yürüyecekleri yollarda olacak. Siz siz olun daha 13 maçımız var. Bu derenin altından çok sular akacak...ilk günkü gibi takımımıza sahip çıkalım.

Giresunspor’a fazla mesai yapmaktan başka yapacak bir şeyimiz yok. Şimdi Yılmaz Vural hocaya da desteğimizi vererek  şu fikstüre bakarak çok zor maçlar oynayacağımızı söylüyorum. Zira; Daima hayaller ve gerçekler yarışır. Esen kalın.

 


Giresunsporyılmaz-vuralspor28ÇotanaklarMustafa-Bozbağ

Yazarın diğer yazıları

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yazarın tüm yazıları

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha