27 November 2020 Friday
Düşünceleri, duyguları başarısız bir sezonu geride bırakarak oldu işte yapılacak bir şey de kalmadı demek yerine alınacak derslerle geçmişe sünger çekmenin en doğru iş olduğunu düşünüyorum

Sezon sonu itibarıyla bir değerlendirme yaparsak, neden başarılı olamadığımızın küçük ayrıntılarda saklı oluğunu rahatlıkla görebiliriz.

Her şey iyi iken, ikinci yarı itibarıyla neler yaşandığını ayrıntıları küçük de olsun hissedildi. Bu küçük ayrıntı yerini belki de bu ligde tahmin edemeyeceğimiz bir konuma geldi. Bizde önce hayaller yarıştı. Daha sonra gerçekler ortaya çıktı.

Bir anda kulüp dengesi alt üst oldu. Buna bir de taraftarın kötü düşünceleri girince yıkım başlamış oldu. Herkes suçu yönetimde aradı. Peki hiç mi taraftarın suçu yoktu. Bazı futbolcular sahaya çıkmadan ıslıklandı. Teknik ekip yuhalandı. Bu moral bozukluğu ile nasıl başarılı olunacaktı.

Yıllarca söyledim. Sözümün de arkasındayım. Deplasmanlara seyirci gelmesin dedim. Çünkü çoğunun maça gelmediğine de şahit oldum. Gerçek taraftarlar ise bu takımın yükünü çekiyorlar. Onlara her zaman saygılıyım.

Hayaller önde gider ama  hep gerçekler kazanır. Giresun’da fikirler daha akıldan geçerken durur. Akıl herkeste var. Sorun kullanabilmekte. Avuç açmak değil, eldekini tutmak sahiplenebilmek gerek.

                Düşünceleri, duyguları başarısız bir sezonu geride bırakarak oldu işte yapılacak bir şey de kalmadı demek yerine alınacak derslerle geçmişe sünger çekmenin en doğru iş olduğunu düşünüyorum.

Yeni sayfalar açıyoruz. Daha önce yapmadığımız bir şeyleri de yokluyoruz. Sezon biter bitmez transfer ayı gelmeden kadroyu şekillendirmek istiyoruz. Hata yapmayacağız bu sefer. Bu formayı en iyi şekilde sırtına geçirerek, bu formanın hakkını verecek futbolcuların peşindeyiz. Öyle transferlere imza atılacak ki siz bile şaşıracaksınız.

Şunu cani gönülden söylüyorum. İyi futbolcular kalite simgemiz olacak .Zevkle izlenecek bir takım yaratma adına başta başkan yönetim ve teknik ekip harıl harıl Avrupa ve Türkiye içinde futbolcularla dirsek temasında bulunuyor.

Vakit nakittir diyerek haydi bu sefer olacak diyerek başlayalım ama bu hayal de değil, gerçekte olsun. Esen kalın.


Giresunsporspor28Çotanaklarmetin-diyadinyalçın-esenkralcaesen-kalınMustafa-Bozbağ

Yazarın diğer yazıları

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yazarın tüm yazıları

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha