27 November 2020 Friday
spor adına konuşulanlarda ise yine gündemi dolar belirliyor. Yabancı veya yerli transferlerde nasıl bir politika izleneceği tartışılıyor. Bazı kulüplerin bu yükselişten dolayı neler yapacağı tartışılıyor

Giresun’da hava durumunu sunuyorum. Doların yükselmesi ile bazı iş adamları ve sanayiciler ne yapacaklarını şaşırdı. Sadece beklemede kalıyorlar. ‘İleriyi şu an itibarıyla göremiyoruz’ diyorlar.
Ayrıca spor adına konuşulanlarda ise yine gündemi dolar belirliyor. Yabancı veya yerli transferlerde nasıl bir politika izleneceği tartışılıyor. Bazı kulüplerin bu yükselişten dolayı neler yapacağı tartışılıyor.
Giresunspor’a gelince. Kulüp başkanının söylemleri doğrultusunda sadece ayağımızı yorgana göre uzatıp Giresunspor’u borçlandırmadan, gereken yerlere transferler yapılacağı konuşuluyor.
Bu yıl UEFA kriterleri adına yapılan denetlemede maddi ve diğer konularda olmak kaydıyla her hangi bir sıkıntı yaşanmazken,  bazı maddelerin uygulanması konusunda Giresunspor’a verilen süre 21 haziran olarak belirlenip,  6 ay içinde yeni stadımıza kavuşmuş olacağımızı ve yıkılması gündemde olan yere masraf edilmemesi hususu gündeme gelince nasıl bir durum ortaya çıkacak ben de merak ediyorum. Dilerim bu en kısa zamanda düzelir ve bizde diğer konularımıza odaklanırız.
Transfer çalışmaları başlıyor.  Cuma gününden sonra sözleşmeler yapılacak. Teknik patron Metin Diyadin; ‘Bir kaç oyuncu ile görüşmelerimiz devam ediyor. Bu takıma sahip çıkan ve bu formanın hakkını vermek için mücadele edecek oyuncuların peşindeyiz. Yoksa Giresunspor’a gelmek için can atan çok oyuncu var. İnce eleyip sık dokuyoruz. Başkanımla birlikte yönetimin de katkılarıyla bu yıl daha başka olacak. Ben yönetime ve başkanıma güveniyorum. İyi günlere doğru yol alıyoruz’ diyerek bizlerin de yüreğine su serpiyor.
Dilerim gizli kalan bu transferler gerçekleşir.  Umudumuz yeni baharlara değil, 2019 baharına olsun. Esen kalın.

 


GiresunsporMustafa-Bozbağspor28Çotanaklarmetin-diyadinesen-kalınyalçın-esen

Yazarın diğer yazıları

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yazarın tüm yazıları

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha