26 September 2021 Sunday
Sevgili Başkan sezon bitiminden beri yazıyorum. Kişisel hiç bir sorunum yok. Sadece vermiş olduğum hizmetin karşılığın istiyorum

Aile içinde bile farklı takımları tuttukları için birbirleriyle tartışan hatta kavga eden kimi zaman ailelerini bile ihmal eden taraftarlar sempatizan insanlar olarak görülmektedir.

Bazen kulüp ve takımları kötü yönetenlere sahip çıkmak ve onlara hangi manada olduğu belli olmayan bir tılsım güçleri varmış gibi destek verenleri de anlamıyoruz. Bunu genel olarak her takım idarecisi için söyleyebilirim. Bazen gerçekleri de görmek gerek. Bence futbol takımlarını yöneteceklerin yetişmeleri gerekmektedir.

Giresunspor ilk maçını kaybetti. Hemen karamsar tablo çizmenin bir anlamı yok. Ligin ve takımların kendilerini bulmaları için 5-6 haftaya ihtiyaç duyulmaktadır. Kaybederek de eksiklikleri görebiliyoruz. Bundan ders çıkarmakta söylenenler adına hep yol gösterici olmuştur.

Tabi ki bazı hayal kırıklığı yaşıyoruz. Bazı yerlerde bulunanların futbolla ne kadar ilgisi var bırakın tartışmayı konuşmak bile bence susmaktan iyidir.  Stada girdiğimizde tablo bence hiç iç acıcı olmamış. Taraftar gruplarının nerede olduğunu merak ettim. Başkanın bir an  önce taraftarlarla birlikte bu takıma desteğinin sağlanması gerekmektedir.

3 bin 700 kişiyle bir Galatasaray maçına çıkıyorsak vah halimize demezler mi? Onun için taraftar gruplarının da bir an  önce desteğini vermesini bekliyoruz. Kırgınlık ve küskünlük bu taraftara yakışmaz. Yakışanı yapmalarının zamanıdır.

 Sevgili Başkan sezon bitiminden beri yazıyorum. Kişisel hiç bir sorunum yok. Sadece vermiş olduğum hizmetin karşılığın istiyorum. Yıllar önce bu futbolun  spor yorumcusu  işime senin teklifinle başladım. Yıllarca radyonda, televizyon kanalında spor programları yaparak seninle iyi bir dostluk kurdum. Buralarda çalışmalarımdan bile bir kuruş teklif etmedim. Yeri geldi isyanları oynadık ama yine de seni bırakmadık. Programlarımızı en iyi şekilde yapmaya çalıştık.

Giresunspor kulübüne aday oldun ve bu şehir ve kulüp ancak Giresun’dan yönetilir deyip  başarılı olmanı istedik. Kim bu kulübü alırsa O’na her zaman hizmette kusur yapmadım. Tüm yönetimler içinde hakkım olanı hep verdiler. Çünkü bu konuda son derece başarılı idim.

Yeni bir yapılanma adına yaptıklarına da saygılıyız. Lakin insanlar bir yerlere hizmet ederken ufak da olsa karşılığını almalıdırlar. Çünkü onların hakkıdır. Bu zamana kadar yönetimler severek ve isteyerek hakkımı verdiler. Sen  de benim hakkımı vermelisin. Çünkü sana bu yakışır.

TFF 1. Liginde köşe yazılarımda hep desteğimi verdim. Demek ki böyle olmuyormuş.Kulüp içinde olmak başarıya ortak olmak da olmuyormuş. Yine de Giresunspor için biz varız. Çünkü bu kulüpten kimler geldi, kimler geçti. Biz oralarda hep yönetim ve başkanlar adına hizmet ettik. Esen kalın.

 

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha