13 April 2021 Tuesday
Bu galibiyetten dolayı başarıda emeği olanları kutluyorum. Yolun açık olsun Giresunspor'um

Giresunspor zorlu Denizlispor deplasmanında galip gelerek bu ligde konumunu belirledi. İlk yarıda fazla söz sahibi olmamasına rağmen rakibe de atak ve futbol oynama fırsatı vermedi.

Takım içinde bazen şahsi oynama tutkusu pas oranlarındaki yüzdemiz düşük olduğu için zaman zaman zorlanmamıza rağmen son dakikada bulduğumuz gol liderliği almamıza sebep oldu.

İlk yarı dedim sizce iyi oldu diyebilirsiniz, lakin bu takımı 4 maçtır seyrettiğim için neden bu şekilde oynuyorlar diye de isyan ettiğim oldu.

Ataklardan fazla orta atamamış olmamız, ceza sahası üzerinde şut yüzdemizin fazla olmaması ilk yarıda bu sıkıntılarla tamamlanmış oldu. İkinci bölümde bazı futbolcuların performansında düşüklük gören teknik kadro oyuncu değişikliğine giderek tecrübeyi bir kez daha konuşturdu.

Bazıları neden Jones oyuna alındı diyebilir. İki haftadır idmanlardaki çalışkan mücadele azmi ve takıma katılma isteği onu bu kadronun içine koydu. Herkese bu takımda fırsat geleceği kanısındayım.

Teknik patron Metin Diyadin; :Daha yeni başladık. Artık bu ligin en iyi takımlarından biriyiz. Çok büyük konuşmanın anlamı yok. Bu lig çok şeylere gebe. Biz adımlarımızı iyi atarak ilerlemek istiyoruz. Tüm futbolcularımdan memnunum. Son dakikaya kadar galip gelmek için uğraştılar” dedi.

Ben de alınan bu galibiyetten dolayı başarıda emeği olanları kutluyorum. Yolun açık olsun Giresun’um. Esen kalın.


yalçın-esenGiresunsporspor28metin-diyadinjonesmehmet-akyüzDenizlisporAnıldodopanajotis

Yazarın diğer yazıları

Yazarın tüm yazıları

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha