07 March 2021 Sunday
Giresun spor bir süreçten geçiyor. Zor olan tarafı da bu süreç içinde ne kadar duyarlıyız.

Yaptığımız bir resimde fırçayı tualın üzerinde gezdirirken neyi yaptığımızı bir şeyleri çıkartabilmek resme vereceğimiz şekil ve şablonu nasıl ayarlayacağımızı bilmeliyiz.

Yıllardır yapılan tüm resimlerin iyi ve kötü taraflarına verilen notların geçerliliği bu dönem artık rafa kaldırılarak yeni bir resmin anatomisini yapma zamanının geldiğini ortaya koymalıyız.

Çünkü iyisiyle kötüsüyle bu kulüp neler yaşadı. Hem fikiriz değil mi? Şimdi ise bir tarafta bu kulübün bir an önce kalkınması başarıyı yakalaması için uğraş verenler, istenilen sonuç alınmadığında bir kaç yıl sonra neler yaşanacağını dahi düşünmek istemediğim sıkıntılar yaşanmaması için bu sezonun önemini bir kez daha ortaya koymak istiyorlar.

Tabiki kırgın olanlar da var. Bu kadar hizmet, bu kadar mücadele ve sonunda eyvallah, Allah razı olsun demek diyen bile yokken neyin peşinden gidiyoruz. Eğrisi doğrusu ile ne söylerseniz söyleyin, Sayın Bakanı, Sayın Valiyi, Sayın Belediye başkanını, Kulüp Başkanı ile bu kulübe her türlü hizmet vermeye çalışanları ayakta alkışlamalıyız. Çünkü onlar bunları hak ediyorlar.

Sadece bu yapılanların arkasında durulması gerek. Buna ihtiyacımız var. Maçlar oynanıyor. süreç uzun ve  ileride neler yaşanacak onu bile kestiremiyoruz. Tek düşüncemiz bu takımın taraftarlarla birlikte üst lige çıkması için yapılan hamlelere destek vermeniz.

Biri çıkıp ‘bu Adama helal olsun. Neler yapıyor bak kardeşim. Kimse görmezlikten gelemez’ demelidir. Ben şahsım adına Giresunspor için bir çivi çakanı buradan yazarak tebrik etmek istiyorum.

Sağ olasın bakanım, sağ olasın Valim, sağ olasın Belediye Başkanım bu şehir size minnettardır. Esen kalın.


yalçın-esenGiresunsporspor28Mustafa-BozbağNurettin-Canikliharun-sarıfakıoğullarıkerim-aksumetin-diyadin

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha