27 November 2020 Friday
Bir adam ben bu işi becerene kadar buradayım diyorsa bırakın O'da işini yapsın. Kendince bildikleri ve tecrübesiyle. Yineliyorum; yıkmakla, harap etmekle hiç bir yere varamayız

Bilinen bir gerçek Giresunspor diğer maçlara göre şu 4-5 maçtır iyi futbol oynamıyor ve galip gelemiyor. Şaşırtıcı olaysa yenemiyorsan nerede mücadelen? Nerede hırsın ve kararlılığın?

Artık tüm bunları bir tarafa bırakıp artık zamanın geldiği noktasındayız. Bir planımız olmalı. Planın içindeki düşünceniz uygulamanız mutlaka olmalıdır. Ben diyorum ki seniz kumsaldaki kumları ..!

Zaman geçmişteki anıları siler ama hiç bir şey kalbimizdeki Giresunspor sevgisini silemez. Çünkü hayal ettiğimiz her şey gerçekti . Biz hayallerimizi kalbimize gömdük. Bir gün diye göz yaşları döktük.

Çok çileler çekildi. Sıkıntılar yaşandı. Haksız da olduk. Hata da yaptık. İşte burada dostlarını tanımak mı istiyorsun deseler Sadece hata yap derim.

Artık bu saatten sonra iyi niyetimin son kullanma tarihi bitti. Bunlar çıkacak bu şehre bu yönetime bu başkana olan borçlarını ödeyecekler. Biçtiğini beğenmiyorsan ektiğine bakacaksın. Nereden nereye.

Biz Giresunspor için köprü kuramadığımızdan etrafa duvar örüyoruz. Onun için yalnız kalıyoruz. Kendimiz okuyup kendimiz yazıyoruz.

Biz saniyeler dakikalar bitmeden yılların hayalini kurduk. Bunu yaşatanları da bağrımıza basamadık. Balım, gülüm dedik  şimdi olacak diyerek kendimizi avuttuk. Kimse bunlar nelerle uğraşıyor. Nasıl bu işin altından kalkıyor demedi. Sadece seyrettiler.

Bu kişiler hatalımı evet ama o kadar da abartılı değil. İşte yeni bir sayfa ve taraftarın bu takıma sahip çıkması gereken bir maç. Herkes hata yapabilir. Çok iyi olmasını ister olmaz. Daha iyi yükselelim der. Bir yerde batar. Bu tabiatın kanunu ama burada kaybedilen bir şey yok.

Bir adam ben bu işi becerene kadar buradayım diyorsa bırakın O’da işini yapsın. Kendince bildikleri ve tecrübesiyle. Yineliyorum; yıkmakla, harap etmekle hiç bir yere varamayız. Esen kalın.


yalçın-esenGiresunsporspor28Çotanaklaryılmaz-vuralmetin-diyadinÇotanaklar

Yazarın diğer yazıları

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yazarın tüm yazıları

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha