22 April 2019 Monday
Susun dedikodu yapmayın. Bu takım şu olur demeyin, bekleyin ve sabredin. Güneşli günler bizi bekliyor

Futbolun penceresinden bir bakın neler oluyor, hiç farkında mısınız? Sanki futbol kimsenin umurunda değil. Dert başka, lakin futbolsuz da olmuyor.

Yolda, sokakta, işyerlerinde hatta devlet kurumlarında sözün bittiği yerde futbol var. Tabiki transferler. Kim hangi takıma gidiyor, kimler hangi takımlara transfer oluyor bunlar takip edilmeye başladı.

Yine de bazılarının umurunda da olmuyor desek doğru söylemiş oluyoruz. Giresunspor söz konusu olunca akan sular duruyor. Herkes Sayın Nurettin Canikli’nin kulüp için neler yapacağını merak ediyor. Geçmiş dönemde neler yaptıkları zaten ortada iken adaylığını İstanbul’dan koyarak Giresun için bir şeyler yapılmayacak iması verilmeye başlandı.

Bunun yanlış olduğunu diğer bürokratlar da dâhil olmak üzere gereken her türlü diyalog ve maddi yardımların yapılacağına inanıyorum. Artık bu sezon Giresunspor için çok önemli. Ya herrü ya merrü derler ya işte tam ortası bu. Ben tüm bu tabloda iş adamlarını, sanayicileri hatta bürokratları görmek isterim.

Sayın Nurettin Bey ve Valimizin zaten Giresunspor sevgisi ve O’na olan sevgileri ortada ki her türlü desteği de geçmişte olduğu gibi vermeye hazırlar diyebilirim. Önemli olan bazılarının bu kulübe olan sahip çıkma özelliğini taşımaları gereğidir.

Bazı iş damları ve sanayicilerimiz var ki ‘değmeyin bana ben de size dokunmayayım’ felsefesindeler. Yapmayın bunu, bu şehrin ekmeğini yiyorsanız yapabileceğiniz her türlü destekte bizler de sizlerle birlikteyiz.

Başkan acele etmeden sakin bir şekilde transfer çalışmalarına devam ediyor. Derinden gidiyor. Ne yapacağını kimse kestiremiyor. İyi kaliteli bir santrafor için düğmeye bastı. Amaç en iyisini almak ki onun için uğraş veriyor.

Teknik ekip yapılan transferlerden oldukça memnun sadece bir kaç yerlere takviye yapılması gerekiyor diyorlar. Dilerim yönetim ve başkan gereğini yapar.

Susun dedikodu yapmayın. Bu takım şu olur demeyin, bekleyin ve sabredin. Güneşli günler bizi bekliyor. Esen kalın.


yalçın-esenGiresunsporspor28Çotanaklarspor28Mustafa-Temel-Bozbağ

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha