27 November 2020 Friday
Tabiki eksik yerlerini biliyor. Her şeye hazırlıklı yeni sezonda. Şimdiden elini sıkı tutup teknik ekibi bile futbolcu pazarı adına yurt dışına bile gönderiyor

Kırılganlığım var. Sözün bittiği yer diye başlayalım. Başlarız da sözün nereye gittiğini bilemeyiz. Yani anlatmak için bir kelime yetmiyor. Devamında huzur bozuluyor, korku geliyor. Çirkin güzel birbirine karışıyor. Her taraf toz duman oluyor.

Garip değil mi? Oysa sakin ve ihtiyatlı davranmak gerek. Bazı şeyleri abarttığımızda futbol topu bile ekseni etrafında dönmesi gerekirken nerelere kayıyor. Yönetimin başarısız olmasını isteyen dumanlı havayı çok sevenler bu takımın kural hatalarına kurban gittiğini, hakem hatalarıyla bir kaç maçında puan kaybeden, son anlarda bitti bu maç derken yenilen gollerden sonra yaşanan olaylara bakınca hiç sevmiyor bunlar Giresunspor’u demek geliyor içimden.

Artık başkan ve arkadaşları yeni dönemde yaşanmış olan tüm bu kırgınlıkları ortadan kaldırarak herkesi kucaklamalıdır. Başkan duygu yüklü bir adam. Kızmış olsa dahi kötü düşünmeyen, belki de hatamı yaptım bu söylediklerimle diyebilen bir insan. Sezgileri kuvvetli, kırgınlıkları olsa bile hep ona destek olan bir arkadaşını bile kırmış olsa bile bazı zaman barışmak gerekir dediği zaman bile ince ruhludur.

                Tabiki eksik yerlerini biliyor. Her şeye hazırlıklı  yeni sezonda. Şimdiden elini sıkı tutup teknik ekibi bile futbolcu pazarı adına yurt dışına bile gönderiyor. Fransa’dan, İngiltere’den Almanya’dan, diğer ülkelerden futbolcu alma adına hamleler yapıyor. ‘Yok artık hata’ misali çalışmalara devam ediyor.

Bir de bu arada Sayın Bakanın çağrısı bile bu umutların yeni sezona taşındığı sinyallerini veriyor. Bir seçim içinde olan Türkiye’de dilerim kendi adıma hizmet etmek için uğraş verenlerin milletin vekili olmasını şehrimden seçileceklerin de şehrime hizmet etmek adına seçilmesi dileğimle. Esen kalın


Giresunsporspor28ÇotanaklarMustafa-BozbağSamsunspormetin-diyadin

Yazarın diğer yazıları

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yazarın tüm yazıları

Yorumlar

  • Nizamettin Bilir 03.05.2018 15:02

    Giresunlu olan Nihat Kahveci ispanyada Villarealde Alt yapı hocalığıda yaptı (Nihat ın ispanyadaki futbolculuğunu bilenler bilir)İspanya Alt liglerinden Nihat Kahveci gibi bu ligleri bilen birisinden futbolcu isimleri alınarak ve bu oyuncular araştırılarak MENAJERLERİ DEĞİLDE bu işlerin içinde olan insan kaynaklarımızdan yararlanılamazmı.Almanyada Bundesligada Teknik Adamlık yapan Tayfun Korkut hocadan da istifade edilemezmi bu konuda acaba yönetim bir girişim yapsa HEM MENAJERLERİN TUZAĞINADA DÜŞMEMİŞ OLMAZMIYIZ.

  • Ali Faik Köksal 02.05.2018 18:54

    Transfer konusunda taraftarın fikirlerini söyleyebileceği bir mail adresi yayınlar ve bu mail adresine herkesin düşüncelerini söylemesine fırsat verilirse, büyük bir ihtimalle taraftarlardan transferde yararlanılacak faydalı fikirler alınabilir.

Yorum yaz

Captcha