07 March 2021 Sunday
Yapılan yorumlar ifadeler çürük, akışlar yüksekten ve göz ucuyla anlatım felaketse bu konuda fakiriz kurgusu devreye giriyor

Başarı kolay telaffuz edilir ama zor yaşanır. İyi futbolcu ve iyi teknik adam, birlikte hareket edildiğinde başarı gelir.

Böyle duruştaki saygınlık şüphe yok ki taraflı tarafsız herkes tarafında ilgi görür. Beklenti tamam da ya sonu! Bunu yazarken sadece hem teknik hem de futbolcu adına kötü giden bir maçın ardından söylenenlere kızıyorum. Süreç uzun beklentiler tamam ama bu kıyım niye ki?

Yapılan yorumlar ifadeler çürük, akışlar yüksekten ve göz ucuyla anlatım felaketse bu konuda fakiriz kurgusu devreye giriyor.

Herkes biliyor anlamış bilir kişi gibi davranırsa neyin hesabını yapıp ortaya koyacağız. Olmuyor beyler birkaç maç daha fırsat verip kişiler olan saygınlığımızı yitirmemeliyiz.

Yıllardır bu ligin kahrını çekmiş bir kişiye daha sezon başında bile gelmeden sitem etmek neye alametti kardeşim. Başarısız olabilir, belki hatalarda yapabilir. Lakin herkes gibi o da insan. Hataya hatayla gidersek nasıl başarılı olunur siz söyleyin.

Her futbol takımının kötü oynadığı veya başarısız olduğu dönemler olur. Giresunspor’da iyi oynamasına rağmen kazanamıyorsa demek ki futbol anlayışında bazı değişiklikler yapacak gibi görünüyor. Bunu da elindeki kadro ile yapacak teknik heyettir.

Bir durun kardeşim. Zaman her derdin ilacıdır, birkaç maçın ardından tamam olmuyor dendiğinde zaten gereken yapılır.

Şu anda deplasmanda Balıkesirspor maçımız var. Ona odaklanmalıyız. Bu takım iddia ediyorum .Bu ligin en iyi takımlarından biridir. Maç kaydettik diye bazıları başka formalar giyerek sağ da solda bir şeyler karalıyorsa onun Giresunspor sevgisinden şüphe ederim.

Onlara şunu söylüyorum. Hiç bir şey bilmiyorsan sus ve bizi takip et. Ya doğru yolu seçeceğiz ya da gerekeni yapacağız. Esen kalın.


GiresunsporBalıkesirsporanklaragücüspor28metin-diyadinyalçın-esen

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha