27 November 2020 Friday
Şimdi dokunmak, kırmak istemiyorum. Kulüp içindeki olumsuzlukları anlattım. Herkes kendi sevdasında. Ne yapalım demeye geliyor işin ucu ama biliniz ki bizim de söyleyeceklerimiz olacak elbet.

Bir gün evet bir gün huzur olmaz mı? Biz ne zaman bir oh diyeceğiz. Bir yönetim var. İyisiyle kötüsüyle elini taşın altına koymuşlar. Hata yapmış olabilirler. Çünkü bu ortamı bilen yok.

Ne nasıl alınacak söyleyen yok, tecrübe yok. Tüm olumsuzluklara rağmen yine de maddi olarak onların alacaklarını zamanında vermeye çalışıyorlar. Ben hep söyledim. Bu kadro ile bu kadar diye. Bir kaçı canla başla mücadele ederken bazıları sadece bitse de gitsek sevdasındalar.

Biz önce cesaretimizi kaybetmemeliyiz. Oyunun içinde yer alanlar, öylesine birbirlerine benziyorlar ki, hepsi cin gibi. Gözleri açık lakin sahaya çıkıldı mı biraz farklı görülüyorlar.

Bakıyorum herkes kendine göre haklı da bizim hakkımıza ne olacak? İnanın rakip takım mağlup olacak diye dua eder hale geldik. İyi ki Afyonspor  var da biraz rahat nefes alabiliyoruz.

Benim esasında çok anlatacak hikâyem var. Nerden nereye sorusuna en güzel yanıtlar bende. Çünkü bu kulübün yıllardır hizmetindeyim. Bu kulüp için en yakınlarımı bile ezip geçtim. Bazı şeyler ezberlerine alınmış gidiyor. Unutulduğunda arkadan şüphe yapılıyor.

Yani düşünme payın bile olmuyor. Ne deniliyorsa o. Bu kadar itişip kakışılmayı hak etmeyenlere de sitem ediyoruz. Kim haklı kim haksız cevabını bu sezonun sonunda yazacağım.

Şimdi dokunmak, kırmak istemiyorum. Kulüp içindeki olumsuzlukları anlattım. Herkes kendi sevdasında.  Ne yapalım demeye geliyor işin ucu ama biliniz ki bizim de söyleyeceklerimiz olacak elbet.

Kimler kalemleri ile bu takımın kötü durumuna seviniyor. Kimler vah demek için sırada bekliyor. Hepsi su yüzüne çıkacak. Onun için şu dört maçlık periyotta tüm olumsuzlukları rağmen susmayı tercih ettim. Dilerim kötü rüya görmeyiz.

Bir galibiyet bizi rahatlatacak, bunu biliyorum lakin bir alabilsek. Esen kalın.        


yalçın-esenGiresunsporspor28Çotanaklar

Yazarın diğer yazıları

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yazarın tüm yazıları

Yorumlar

  • raprap 25.04.2019 00:05

    bende giresunspor için son 4 haftayı yakından takip edeceğim giresunspor düşmesin diyede dua edeceğim iyi akşamlar

  • raprap 25.04.2019 00:01

    ağzına sağlık abi yine doğruları yazıyorsun size 3 puan yeter ya 1 galibiyet yada 3 beraberlik afyon elazığı yener esesten 1 puan alabilir eğer 3 puan alırsa bu sefer eseste tahlikeye girebilir diye eses mağlüp olmaz diye düşünüyorum afyonun diğer 2 maçıda biri osmanlı alacağı yine bir beraberlik bu sonuç ilk 6 için osmanlıyada yarar ama afyonun son maçı ümraniye ile çok zor ümraniye son 4 maçın 3ü dışarıda gerçi bir deplasmanı elazığ ile yenebilir ama son afyondaki afyonsporada ümraniyesporda beraberlik yaramayabilir ümraniyespor bastırıp maçı almaya çalışır onun için afyon son 4 maçında toplam 6 puan alır puanını 31 çıkarır giresun alacağı 3 puanla 32 puan olur 1 puan geçmiş olur ve kümede kalır çünkü puanlar eşit olduğunda ikili averajı iyi olan afyonspor liğde kalıp o zamanda giresunspor kümeye düşmüş olur ben açıkçası sizin düşmenizi istemem eski geçmişi olan takımsınız afyon tecrübesiz geldiği gibi gitsin hoşça kalın

Yorum yaz

Captcha