02 December 2020 Wednesday
Bu takım için uğraşanlara yazık değil mi? Nedir kardeşim istediğiniz nedir? Benim maçı kaybetmek adına bir sıkıntım yok.Lakin korkum başka. Çaresizliği kimlik duygularımızı ve güvenimizi de kaybettik. Kazandığını kaybetmekten korkan,kazanmanın ön şartı olan cesareti kaybetmek tek endişem bu
Olayları o kadar benimsiyoruz ki yazılarımda bu takım dediğimde bir şeylere imza koyacak diyerek avunuyorum ama gel gör ki bir haftadır bu yönetim takımın  İstanbulspor maçına daha iyi adapte olması için kampa almasına rağmen sanki yan gelip yatılmış edasında bir takımı seyretmek bana ancak ızdırab veriyor.
Allah'ına söyleyin. Bir takım şut atmaz mı? Nedir bu vurdumduymazlık? Bu kadar kötü bir savunma anlayışı  olur mu? Rakip bu kadar basit gol pozisyonuna girer mi? Eğer Kayacan gününde olmasa skor daha da farklı olurdu.
Bu takım için uğraşanlara yazık değil mi? Nedir kardeşim istediğiniz nedir? Benim maçı kaybetmek adına bir sıkıntım yok.Lakin korkum başka. Çaresizliği kimlik duygularımızı ve güvenimizi de kaybettik. Kazandığını kaybetmekten korkan,kazanmanın ön şartı olan cesareti kaybetmek tek endişem bu.
Bir türlü topa sahip olamadık. Bu maçta topa vuranların bir çoğu dibe vurdu. Hangi oyundan bahsedeceğiz. Birileri söylesin. Orta saha kötü, savunma kötü. Peki öne geçilen bir maçta nasıl puan alacağız söyleyin ya! Söyleyin...
Her gün yazılarımda olacak bir şeyler olacak diye teselli ediyorum. Nasıl olacak ben de bilmiyorum. B u ligin en deneyimli hocası bile bu futbolculara maçın önemini anlatmasına rağmen başarılı olamadı ise ne söyleyeyim.
Diğer kulüpler zar zor sıkıntı içinde mücadele ederken  bu takımı başarıya koşturmak için uğraşanlara yapılanlar siiz hiç utandırmıyor mu? Yazık değil mi bu taraftarlara? O Stadı gurbette doldurup size olan inançlarını yitirenlere yazık değil mi? Yazık değil mi bilet bulamayıp size destek olmak için stadın kapısında elinde çoluğu çocuğuyla 90 dakika sizden müjdeli haber bekleyenlere. 
Maç bitmiş 'önümüze bakalımla olmuyor bu işler' Önümüze bakmamız için bu maçlardan puan çıkarmak lazım. Biz konuşup biz işitiyoruz. Futbolcular gösteri bitti artık. Sahi siz biraz top oynasanız ya! Esen kalın.

Giresunsporspor28Çotanaklaristanbulsporyalçın-esen

Yazarın diğer yazıları

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yazarın tüm yazıları

Yorumlar

  • HALİL SEFEROĞLU 24.10.2018 17:20

    AYNEN KATILIYORUM KATILMADIĞIM NOKTA BU FUTBOLCULARI KİM ALDI GENÇ FUTBOLCU NEDEN OYNATILMIYOR BU FUTBOLCULAR BİZİ DAHA ÇOK ÜZER BİZ TARAFTAR OLARAK SONUÇTAN ÇOK OYNANAN OYUNDAN ZEVK ALMAK İSTİYORUZ İYİ OYNADIĞIN ZAMAN SONUÇDA İYİ OLUR SEZON BAŞINDAN BERİ GALİP GELDİĞİMİZ MAÇLARDA BİLE KÖTÜYDÜK MÜCADELE EDEN SPORCU İSTİYORUZ BİR AN ÖNCE TAKIMA EL ATILMASSA BU GÜNLERİ BİLE ARARIZ.

Yorum yaz

Captcha