27 October 2020 Tuesday
Giresunspor takımı yeter ki tek yürek, tek vücut savaşsın puan getiremeyeceği deplasman olmaz

 Futbolcu alacaklarının ödenmesi, takım içindeki arkadaşlığın harika oluşu, takım için mücadele edilişi, kişisel sorunların bir tarafa bırakılıp sadece Giresunspor için bir futbol savaşının içine girildiğinin yansıması buna mukabil artık taraftarın da takımın yanında olduğunu görünce gözüm arkada kalmıyor.

Tabiki bu takımın göze görünmeyen başarı mimarları da var. Takım Kaptanı Numan. Hem kişiliği futbol oyuncusu olarak takımın üstündeki saygısı, sevgi çerçevesinde sayıla bilir birlikteliği de    göz önüne alındığında takım kaptanının da başarının görünmeyen taraflarından biri olduğunu da   görmüş oluruz.

Numan bu haftada iyi futbolu ile alkışı zaten hak etti. Tabiki diğer oyuncularımızın da gösterdiği gayret mücadeleyi de görünce bu takımın çok canlar yakacağını gözlemliyorum. Deplasmanda oynayacağımız Hatayspor maçı çok zor bir maç olacak.

Çünkü bu hafta oynadıkları Ümraniyespor maçında zaman zaman rakibin baskısı ve kaçırdıkları pozisyonları görünce Hatayspor’dan çekinilmemesi gereğini anlatmaya çalışıyorum.

Giresunspor takımı yeter ki tek yürek, tek vücut savaşsın puan getiremeyeceği deplasman olmaz. Bu takıma güvenimi sezon başından beri haykırıyorum. Yeter ki futbolcuların istek ve temennileri olsun. Gerisi kendiliğinden gelir demiştim. Dilerim umduğumuz puan ve puanları Hatay deplasmanından alırız.

Gençlik ve Spor Bakanlığının katkıları ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü neshinde   proje doğrultusunda şehrimize yapılacak birçok projelerin hayata geçilmesi sağlanmak için düğmeye basılmış.

DOKAP’ın desteği ile de fizibilite raporları ile bu projeler Giresun’a hayırlı olur. Bu şehrin kalkınması için tüm emeği geçenlere de hep söyledim söylüyorum kim bir çivi çakıyorsa şükranlarımızı sunarım. Esen kalın.


Giresunspornuman-çürüksuyalçın-esenhataysporÇotanaklar

Yazarın diğer yazıları

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yazarın tüm yazıları

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha