22 July 2019 Monday
Artısı ile eksisi ile yapılan transferleri, nasıl bir yol gidildiğine kadar her şeyi enine boyuna anlattı. Bence böyle olmalı idi. Bu takımın futbolcularının sakatlıkları daha önceki teknik adamlar çalışırken de olduğunu biliyorum

Ümit Özat, bu zamana kadar geçmiş teknik direktörlerin söylemeye cesaret edemediklerini söyledi. Takımın durumu hakkında bilgi verirken, basın mensuplarına sorularınıza ‘içtenlikle yanıt bulacaksınız’ diyerek takdir topladı.

Artısı ile eksisi ile yapılan transferleri, nasıl bir yol gidildiğine kadar her şeyi enine boyuna anlattı. Bence böyle olmalı idi. Bu takımın futbolcularının sakatlıkları daha önceki teknik adamlar çalışırken de olduğunu biliyorum.

Biz hep iyi niyetten çektik. Futbolcu kadro dışı veya başka takıma transfer oluyor. Duygusalca ya gel veya affettik deniliyor. Tamam da bunlar hazır değiller ki. Senin bu süreçte daha dikkatli olman gerekirken üzüntü çekiyoruz.

Yineliyorum. Transfer yapılanlar gelip gelmeme konusunda ne kadar rahatlar ki gününü bile kendileri tespit ediyor. Maçlar başlamış gelmiyor. Peki bu adam nasıl hazır hale gelecek?

Çoğunun sakatlığı var. Nasıl düzelecek. Tabiki teknik ekip transfer yapılsın diyor. Haklı da lakin dilerim yapılacak şu son günlerde transferlerde sıkıntı olmaz. Yapılmazsa da elimizdeki futbolcularla yetineceğiz.

Yönetim harıl harıl çalışıyor. Bu takımın sıkıntı yaşamaması için uğraşıyor. Lakin çaba nereye kadar gidecek onu kestiremiyorum. Valla güzel sözler yazılar dizmek isterdim ama içimden gelmiyor.

Sadece şunu söyleyebilirim. Bu futbolcular elini taşın altına koymalılar. Bu taraftara güzel günler göstermeliler. Yoksa bende isyanımı haykıracağım. Yeter artık her şeyi güzel idari bir sıkıntı yok. Sadece saha başarısı olmadığı için kahrolup haykırıyoruz. Eğer bu sıkıntıyı giderebilirsek biraz olsun rahat olacağız. Esen kalın


yalçın-esenGiresunsporspor28Çotanaklar

Yorumlar

 • yalçın esen 08.02.2019 12:54

  Sevgili nizamettin paramız yokki sözümüzü dinletelim.Başkana her şeyi anlattım.Sağolsıun saygıda kusuru yok.Bazen morel bile katkısı yapıyorum.Ne yapsınlar ki bu dönengeçin içinde fazla şansla rıda yok.Tercübeleri yok.Bu futbolun içinde neler döndüğünü menejerlerin bir adam tarafından kulüplere pas edildiğini bilmezler.Herkes ucuz para kazanma cabasındalar. Menejerler cukkayı götürüyorlar.Senin söylediğin yönetimdede sıkıntılar yaşadım.O zamanlar bile haykırdım.lakin şu an iştibarıyla kulübe sahip çıkanlara bu sıkıntıda sahip çıkmalıyız.Dilerim sıkıntılı günler yaşamayız.

 • yalçın esen 07.02.2019 12:23

  Sevgili mustafa şu anda takımın durumu ortada şu an itibarıyla elimizdeki futbolculardan yararlanmak zorundayız.Alt yapıya sezon başında değer ve katkı vermek gerek..Şu an itibarıyla ne söylesek boş.Bu takımı ve yönetimi eleştirmedim .Vurun abalıya demedim.Ya yukarda olurken eleşetirmek yada düşme potasındayken eleştirmek bence doğru değildir.Dilerim bu sezonu iyi bir şekilde atlatır ve önümüzdeki sezon için haraketli günler yaşarız.

 • Mustafa. Temiz 04.02.2019 16:35

  Selam. Yalcın abi. Yazılarını takip ediyorum ben ıstanbuldan yazıyorum abi biz ne zaman yüzümüz. Gülecek söyle transferlere bakıyorum elde tutulur. Bi yani yok abi biz nezaman alt yapıya kucak açarsak ozaman bu takım düzlüğe çıkar samed oğuzhan onurcan murat nerde bu çocuklar sürekli kiralık verelim kurtulalimmi böylemi olmalı oğuzhan çatır çatır oynuyo onurcan çatır çatır oynuyo başkan sürekli teknik drk değiştirme verem olduk verem. Saygilar

 • Nizamettin Bilir 31.01.2019 22:01

  Bu gün ve Devre arasında yapılan transferleri görünce aklıma olgun aydın pekerin başkanlık dönemindeki transferleri geldi.ALLAH C.C bu sene Giresun sporun işini rast getirsin de kümede kalalım.

Yorum yaz

Captcha