26 June 2019 Wednesday
Teşekkürler Giresunspor herkese bayram hediyesi verdiniz

Bu takım için ne dedik? Eğer uyum sorununu aşarlarsa kıyametler koparırlar dedik mi dedik. Bazıları; “Bu takım ne yapacak çok merak ediyoruz. İlk hafta karşısında U21 takımı vardı, şimdi karşısında bu ligin üstünde yer almak için yaptığı transferlerle adından söz ettiren Osmanlıspor var. Bakalım bu maçta ne yapacak’ diyordu.  Bu söylemlerde bulunanlara işte kanıtı ortada diyorum.

Belki erken konuşuyorum lakin sonuçlar ne olur bilemem ama Giresunspor bu ligde çok can yakar. Teknik patron Metin Diyadin; “Hafta içinde bu maçın provasını yapmaya çalıştık. Rakip üzerimize gelecek ve biz kontra ataklarla maçı kazanabiliriz dedik. Futbolcular son dakikaya kadar mücadele ettiler. Saha içinde sakat verdik. Üçünü değiştirdik. Adama Ba sakat sakat 30 dakika sahada kaldı kısaca 10 kişi ile mücadelemizi yaptık. Giresunspor bu ligin ses getirecek bir takımıdır. Bunu önümüzdeki haftalar daha hazır olunca net olarak göreceğiz. Tüm futbolcularımın mücadele örneğine teşekkürler ediyorum” dedi.

Yönetici Ercan Pamuk; “Bu ligde çok koşan mücadele eden bir takımı herkese izlettik. Genç bir kadro ile bu ligde mücadele ediyoruz. Saha içinde dört sakat verdik. Zorunlu değişiklikler yaptık. Lakin mücadele ederek maçı kazandık. Önümüzdeki hafta Elazığspor maçı ile taraftarlara güzel bir başarı vermek istiyoruz” diyerek futbolcuların performansından çok memnun olduğunu dile getirdi.

Demek ki biz bir şeyler biliyoruz. Fazla konuşanlar belki inanamadılar ama takım bu. Ne derlerse desinler sadece kendileri söyleyip dinleyecekler. Teşekkürler Giresunspor herkese bayram hediyesi verdiniz. Devamının dilekleriyle. Esen kalın.


Giresunsporyalçın-esenspor28Çotanaklarmetin-diyadinosmanlısporercan-pamuk

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha