03 December 2020 Thursday
Ben Mustafa Bozbağ'ı yıllardır tanırım. Dale böyle düşünüyorsa, O da gereği ne ise yapacaktır. Bir Dale gider, başkası gelir. Sıkıntı yok

Giresunspor’da Başakşehir ile oynanacak karşılaşma öncesinde Dale sıkıntısı boy göstermiş. Giresun’da çok tepki alırmış, mutlu değilmiş falan filan demiş. Ben yıllardır Giresunspor kulübünün içerisindeyim ve maçlarda Dale’ye her hangi bir tepkinin olmadığını bilenlerdenim.

                Takımın oynadığı son lig maçında teknik ekibe karşı bir tepki olmuştu. Bir de atılan ilk golden sonra Sinan Özkan’a. Onun haricinde bir tepki ben hatırlamıyorum. Eğer siz hatırlıyorsanız söyleyin.

                Diyelim ki Dale’ye tepki oldu. Bu oyuncu Başakşehir maçı sonrasında ülkesine gitti mi. Gitti. Sonrasında kamp çalışmalarına katıldı mı, katıldı. Peki mutsuzdun, tepki vardı. Bunu Fransa’ya tatile gitmeden önce ya da kamp çalışmalarına katılmadan önce neden seslendirmedin. Şimdi ligin başlamasına beş altı gün kala ayrılığı da nereden çıkardın.

                Giresunspor sana ödemekle hükümlü olduğu  paranı veriyor mu, veriyor. Arabanı, evini tahsis etti mi, etti. Derdin ne senin kardeşim. İnsanın aklına acaba başka kulüplerden transfer teklifi aldı da mı böyle yapıyor diye gelmiyor da değil.

                Ben Mustafa Bozbağ’ı yıllardır tanırım. Dale böyle düşünüyorsa, O da gereği ne ise yapacaktır. Bir Dale gider, başkası gelir. Sıkıntı yok. Esen kalın.    


dalesinan-özkanGiresunsporspor28ÇotanaklarMustafa-Bozbağçotanak

Yazarın diğer yazıları

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yazarın tüm yazıları

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha