14 May 2021 Friday
Ümraniyespor maçına büyük önem veren Çotanaklar takımını yalnız bırakmamakta kararlılar. Daha önce dört bin kişilik yer ayrılırken bu rakam Başbakan Yardımcısı Sayın Nurettin Canikli'nin sayesinde sekiz bine ulaştı.

Şimdi herkes çıkıp maça giderek takımımızı desteklemelidir. Taraftarı arkana alırsan zaten bu ligin en mütevazi iki takımısın. Biriniz bu döngüde Giresunspor’un kalitesini kabul edecektir.

Seyircisi olmayan bir takım çok başarılı olamıyor. Futbolcuların bu haftaki idmanlarını izledim. Hepsinde moral ve motive üst seviyede. Teknik patron, “Bu taraftarı mutlu etmeliyiz, Futbolcularıma güveniyorum. Onlar bu şehri mahcup etmeyecek “diyor.

Tabiki bu arada bazı çevrelerde Giresunspor’un verdiği primler konuşuluyormuş. Meyve veren ağaç taşlanır. Herkes işine bakacak. Bizde 700-800 bin TL’lik futbolcular yok. O paraları verenler alanların başarıları ortada. Yürek ve mücadelenin birleşimi ile doğan bu futbol takımına verilen paralar ortada.  Onun için ne veriliyorsa helal olsun.

Sevgili okurlar. Maça gidenlere bir tavsiyem olacak. Sadece takımımızı destekleyin. Kötü söylemlerden kaçının, alacağımız bir ceza bizleri ne kadar zor durumda bırakacaktır. Haydi gönül dostları hep birlikte maça kilitlenelim. Giresun’dan başka Giresun yok. Bunu böyle bilesin. Esen kalın.


yalçın-esenGiresunsporÜmraniyesporspor28

Yazarın diğer yazıları

Yazarın tüm yazıları

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha