02 December 2020 Wednesday
Yarın bir laf söylersem altından kalkamayacağını iyi düşünsün. Çünkü bu şehirde canı sıkılacak çok insan var
Giresun'da bir tarafta spor, diğer tarafta bürokrasiden aday adaylığı için uğraşan kişilerin iismleri Belediye başkanı olma adına  konuşuluyor.
Şimdi Giresun kendini konuşmaya başlıyor. Toplumsal ve sosyal çalışmalarda topluma önderlik etmiş şehrimizde öyle insanlar varki  biz onları beyinlerimizden asla ve asla silemeyiz. Onların heykellerini meydanlarda değil,yüreklerde dikmişizdir. Bazıları zamanlarının coğunu bu şehrin başarılı olması için harcamış yöneticiler gibi...
Biz yıllardır sporun içinde olanları nasıl bir çırpıda silip atabiliriz. Rahmetli Muzaffer Deniz kazandıklarını Giresunspor adına harcarken O'nu nasıl unutabiliriz. Ruhu şad olsun. Allah gani gani rahmet eylesin..
Muzaffer başkanımız ve O'nun gibi çok değerli abilerimin, kardeşlerimin,  Giresun ve Giresunspor için yaptıklarını nasıl unutabiliriz. Lakin bazıları bizim bunları yazıya dökerken kişilere değil, Giresunspor'a destek olmaya çalıştığımızı bilmezler, bilseler de bilmek istemezler. 
Biz bu şehirde dostlarımızla hep iyi niyet ilkesi ile haraket etmeye çalışıyoruz. Bize laf atanlar Giresunspor için bir çivi çakmışlar mı? Sadace ceplerini doldurmak, birileri saldırıp gündemde kalmaya çalışanlara şunu söylüyorum. Biz yazılarımızla Giresunspor'u sevdirmeye çalışıyoruz. Bunu sahada ve köşe yazılarımla yapmaya gayret ediyorum.
Vurun abalıya demekle bir şey kazanamayanlara sesleniyorum. Kaybedecek ve kazanacak bir şeyim de yok. Eğer birileri benim için bir şeyler yazmaya çalışıyorsa O'na bulaştığı kişiye iyi baksın diyorum.
Yarın bir laf söylersem altından kalkamayacağını iyi düşünsün. Çünkü bu şehirde canı sıkılacak çok insan var. Esen kalın.

Giresunsporspor28yalçın-esenkalın-sağlıcaklakral-yazıyor

Yazarın diğer yazıları

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yazarın tüm yazıları

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha