02 December 2020 Wednesday
Bu yazımı Spor28'den okuyacağına eminim. İki kere geldin.Seni bu şehir başarılı olamadığın halde bağrına bastı.

Bu şehre üçüncü kez geldiğinde bu kulübe senin gibi deneyimli bir arkadaşın olması gereğini ortaya koydun.Geldiğimde senin hakkında çok iyi düşüncelerim var dedim. Ben de bir işim var.Lakin sana yardımcı olabilirsem sevinirim dedim. Bana  bir çok konumlardan bahsettin. Bunları yapılması gereğini ortaya koydun.Transferleri kendim yapacağım dedin.Bir çok genç futbolcuları  sana iletmemize rağmen bırak bakmayı geri bile dönmedin.

İşine geldiğinde  arayıp işine gelmediğinde yanımızdan geçerken bile tanımadın.Yani sana güvenenleri hayali sukuta uğrattın.Bu şehirde başın dik olsun dedim.Lig daha yeni başlıyor,sonuçlar ne olursa olsun çık insanların içine derdini dök dedim. Tabiki derdin var ise…

Lakin kulüpten dışarı çıkmadın.Nasıl çıkarım dedin..Ben de hayat devam ediyor..düzelir dedim.Bu takım 5-6 hafta istediğim kıvama gelecek dedin ve o kıvama erişmeden çekip gittin.Seni kimse kovmadı.Bırak demedi..

Ben senin  birkaç hafta başarısızlıkta çekip gideceğini biliyordum.Bir kaç yöneticiye de ifa ettim.Görünen köy kılavuz istemez..Şimdi yeni bir sayfa  açıldı.Takım biraz daha derli toplu olmaya başladı.Kişilere olan hele birkaç kişiye olan garezinle  idmana bile giremez dediklerinle papaz oldun

.Benim dışımda çok eleştiri aldın.Bunlara tahammül edemedin..O kulüpte çalışan Giresun sayfasından sorumlu arkadaşımızı bile fazla dayanamadın..Bu zamana kadar hep seni savundum.Kişilerle karşı karşıya geldim.Ama haklı olanlara da buradan kusura bakmayın diyorum.

Ben artık bu yazıyı yazarken bile vicdanımla çekişiyorum.Bu yönetim bu şehir bu taraftar asla  affetmeyecek. Bu takım mutlaka başarılı olmak zorunda.Çünkü bu borç belimizi bükebilir.Bu kadar borç yapıp çekip gittiğin için bu şehir ve taraftar  dilerim takım başarılı olur da sana en güzel cevabı verir. Esen kalın.


yalçın-esenGiresunsporspor28Çotanaklarerkan-sözeri

Yazarın diğer yazıları

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yazarın tüm yazıları

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha