25 February 2021 Thursday
Önemli olan sabır selamet. Bekleyip görmek en doğrusu. Tutarlı ve kararlı bir anlayışla hep birlikte başarıya kucak açalım

Hem kulübe, hem de futbola hakim olmak sizce kolay mı? Sizce kolay olsa bile başarılı olmak için maddiyatın gerekli olduğu hep söylemekteyiz.

Bu maddiyatın nasıl buralara kadar Giresunspor’u getirdiğini şöyle bir düşünürsek demek ki birkaç kişinin destekleriyle buralara kadar getirildiğini de herkesin bilmesi gerekir.

Milletvekilliği ile birlikte başlayan özverisini bakan olduktan sonra bile devam eden sayın bakanımızın Giresunspor’a yaptıklarını kimse inkar edemez. Şunu bilin ki ben siyaseti hiç sevmedim. Kimseyi de şuradan şuraya taşımaya da ihtiyacım yok. Yalnız kulun hakkını vereceksin.

Bakan her türlü imkanları kullanarak Giresun şehrine hizmet etmek ve bu senenin o sene olması gereğini ortaya koyuyorsa bu şehrin insanlarının da bunun bilinci içinde olması gereğini ortaya koyuyor.

Tabiki bunun sevabını ve günahını çekecek birinin de bu kulübün başında olması gerekiyordu. Doğrusuyla yanlışıyla bu kulübü buralara kadar getirdiler. Hani o Giresun sevdalıları nerede?

Size ne söylemeli ki bu takıma bir küçük dokunuş yaparak kulübe katkı yapacaksınız. Ha birileri varya onlara Allah razı olsun bile demiyorlar. Yazık kardeşim.

Bu şehirde Giresun sevdalıları  bu kulübün başarılı olmasını istiyorsa bir avuç insana sahip çıkmalıdır. Çünkü biz küçük hayaller peşinde değiliz. Biz ya olduğumuz yeri seçip yuvarlanıp gideceğiz. Ya da bu lig de artık çok kaldık bir an önce Giresunspor Süper Lige gitmelidir demeliyiz.

Şehrin bakanı, milletvekilleri, valisi, belediye başkanı  hatta  İl Özel İdare genel sekreterine kadar herkes bilinçlenmiş bir şekilde çalışmalarına devam ederken, hâlâ biz yerimizde sayıyoruz.

Biz şu an itibarıyla bazı maçlar hariç kaybedilen puanlar olarak sıkıntı yaşamış olabiliriz ama ben şu anda takımın olması ve ikinci ile arasındaki iki puanlık farktan mutsuz değilim. Önemli olan ikinci devre yapılacak transfer çalışmalarıyla yolumuza devam edeceğiz.

Önemli olan sabır selamet. Bekleyip görmek en doğrusu. Tutarlı ve kararlı bir anlayışla hep birlikte başarıya kucak açalım. Çünkü bu günleri mumla arayabiliriz. Esen kalın.


yalçın-esenGiresunsporspor28Mustafa-Bozbağmetin-diyadinSamsunsporgaziantepspor

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha