02 December 2020 Wednesday
Ben bu yönetimin koruyucusu değilim ama bazı yapılanlar etik değil. Çıkarsın aslan gibi bu şunu yapıyor bunu yapıyor. Biz bu durumdan rahatsızız dersiniz. Eyvallah

Neler çekiyoruz şu kalemin yazılarından. Biri oradan, biri buradan derken bakmışsın zaman akıp gidiyor.
Sadece yazılanlar orada okunup akılda kalabilen kalıyor. Biz sürekli Giresunspor’u çekiştiriyoruz. Nedir bu sitemler ne istiyorsunuz açıkça söyleyin. 
Bu yönetimi beğenmiyor musunuz? Şunu ya da bunu mu yaptılar diyorsunuz. Hiç mi bunlar doğru iş yapmadı mı diyorsunuz. O zaman neden sosyal medyada isyan ediyorsunuz.
Bakınız önünüzde bir seçim var. Çıkıp ‘biz de varın’ deyin. Neden başka yollara sapıyorsunuz. Bu adamlar hiç mi iyi yapmadı, hiç mi bu kulüp için gecesini gündüzüne katmadı. Bu kadar borç ödenirken helal derken şimdi başarısızlıkta neden sağa sola salvolar atılmaya başladı.
Ben bu yönetimin koruyucusu değilim ama bazı yapılanlar etik değil. Çıkarsın aslan gibi bu şunu yapıyor bunu yapıyor. Biz bu durumdan rahatsızız dersiniz. Eyvallah.
Çünkü eleştirmekten önemli sağduyulu ortamlar çıkar ama bu işin mutfağına girmeyenler. Evet, size sesleniyorum. Yemek yapmasını bilmiyorsanız, bu takımın maçlarına dahi gelmiyorsanız, hangi etkinliğe karışıp sorunları ortaya koymuyorsanız sizin bence bırakın konuşmaya adını bile anmaya gereğiniz olmaz.
Bırakın bu takımın sevdalısı olanlar dağları taşları arşınlayıp, sevdasına sahip çıksın. Size ne oluyor. Esen kalın.

 


Giresunsporyalçın-esenspor28Çotanaklarhaberlermetin-diyadin

Yazarın diğer yazıları

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yazarın tüm yazıları

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha