02 December 2020 Wednesday
Giresunspor kulübü eğer bu yapılaşma içinde olmamış olsa idi siz kimi derseniz veya istenilen uçuk fiyattaki futbolcular alınabilirdi. İşte o zaman dananın kuyruğunun koptuğu gün olurdu ki yıllarca borç içinde çırpınan bu kulübe ihanet edilmiş olurdu

Herkes bir şeyler söylemeye başladı. Giresunspor’da neler oluyor bitiyor merak ediyorlar. Başkan ve ekibi şu an itibarıyla sessiz ve sade bir görüntü vermeye çalışıyor.

Tabiki bunun sebepleri var. Transfer biliyorsunuz hep yüksek tutularak yapılan futbolcu pazarlıkları ile menajer kulüp kişi arasında sürekli yuvarlanan bir olgudur.

Burada iyi kaliteli ve takıma yarar sağlayacak futbolcuları bulmak da zordur. Hele hele istediğin futbolcu birkaç kulüp tarafından isteniyorsa fiyat tavan yapar ve sen sadece baka kalırsın.

Giresunspor yönetimi ve Başkanı bu durumlara maal vermemek için yapacakları transferleri kamuoyu ile paylaşmak istemiyor. Sadece imza atılınca o futbolcuyu kamuoyuna lanse ediyorlar.

Görüyorsunuz yok şu alınıyor yok şu fiyata bu gelecek denildiğinde sadece bunun hikâyeden başka bir şey olmadığı da anlaşılıyor. Ne söylerseniz söyleyin, ne derseniz deyin önemli olan kimseye bir şeyler sezdirmeden transferlerinizi yapmanızdır. Hal böyle olunca gücünüzün nispetinde borçlanmadan kulübü ayakta tutabilirsiniz.

Giresunspor kulübü eğer bu yapılaşma içinde olmamış olsa idi siz kimi derseniz veya istenilen uçuk fiyattaki futbolcular alınabilirdi. İşte o zaman dananın kuyruğunun koptuğu gün olurdu ki yıllarca borç içinde çırpınan bu kulübe ihanet edilmiş olurdu.

Ben sadece taraftarlara biraz bekleyin. Güzel şeylerin olacağı sinyalini vereceğim. Yaşlı deneyimli deyip de alınan futbolcuların hali ortada ki ismi duyulmamış, genç istikbal vadeden futbolcular Giresunspor’a gelmeye başladı.

Bunu bilin. Biraz dedikoduyu bırakıp neler yapacaklarını zamana bırakalım. Bu yönetim sizi mahcup etmeyecek, buna emin olabilirsiniz. Şu anda bazı futbolcularla temaslar devam ediyor. Duyulması fiyatını bir kat daha artırıyor. Onun için biraz sabır ve hoş görü gerekiyor. Esen kalın.


yalçın-esenGiresunsporspor28Çotanaklarmetin-diyadinİbrahim-ÖzkulMustafa-Bozbağ

Yazarın diğer yazıları

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yazarın tüm yazıları

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha