20 May 2019 Monday
Tahminim yüzde 70 bir takım içinde değişim yaşanacak. Yabancı transferleri için teknik patronun verdiği bir kaç isim var. Bunlardan 3 veya 4 oyuncuyu kadroya dâhil edebilirsek sıkıntı yaşanmayacağını dile getirdi

Bugün dâhil artık transfer çalışmaları yeni bir boyut kazanıyor. Başkan Mustafa Bozbağ isimlerini gizli tuttuğu bazı oyuncularla dirsek temasında bulunarak, transfer politikasında yükselmeyi önlemek istiyor.

Açıklanan futbolculara başka takımlarında el atması ile piyasa bir anda yükseliyor. Alacağın futbolcunun fiyatı ikiye katlanıyor. Onun için sessizden gidilmesi düşünülüyor. Tabiki bu arada bu sezon oynayan kiralık ve takım oyuncuları adına teknik ekip de gidecek ve kalacakların ismini vererek yeni bir takım yaratma adına hamleler atmış oldu.

Tahminim yüzde 70 bir takım içinde değişim yaşanacak. Yabancı transferleri için teknik patronun verdiği bir kaç isim var. Bunlardan 3 veya 4 oyuncuyu kadroya dâhil edebilirsek sıkıntı yaşanmayacağını dile getirdi.

Çünkü bu futbolcuları çıplak gözle seyrederek kararını veriyor. Yabancıları maçlarda seyredip yönetime raporunu sunuyor. Tabiki bu futbolculara sadece biz talip değiliz. Diğer takımlardan daha haraketli ve zamanlamayı iyi yaparak takıma kazandırma çabası içinde olan bir yönetim var.

Bu sezon diğer sezonlardan daha çekişmeli bir lig seyredeceğiz. Süper Ligden düşen takımlar göz önüne alındığında çok çekişmeli bir lig bizi bekliyor. Biz kendimize düşen takım ve yönetim için ne gerekiyorsa yapmalıyız.

Artık geriye dönüp de bu ne olmuş değil ne olmalıyız demek lazım. Güneşe doğru emin adımlarla yürümeliyiz. Tabiki küskünlük dargınlıklar olmadan. Çünkü bu şehirde kötü olmak sataşmak kırılganlık yaratmak kimseye bir şey kazandırmaz.

Sadece yönetim ve başkan hep söylüyor ‘eleştirilere açık olmalı, dersimize artık çok çalışmak zorundayız’ diyor. Çalışan demir pas tutmaz.

Haydi, Çotanaklar bu takım sizinle başarıya ulaşacak. Başkan ve yönetim bu takımın başarılı olması için yeni bir sezon adına çalışmalara başladı. Hayırlısı olsun. Allah utandırmasın.  Esen kalın.


yalçın-esenalem-buysa-kral-yalçın-esenspor28kralcametin-diyadinMustafa-Bozbağ

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha