27 November 2020 Friday
Lakin top yuvarlak neyin ne olacağı belli değil. Biz teknik kadro ile çalışmalara devam ediyoruz. Yeni oyuncuların adapte sorunları bir an önce çözüme kavuşmalı. Kısaca lige hazır olmalıyız
Adını ne koyarsanız koyun ama bu şehre ihanet etmeyelim. Yapılacak tek şeyde ne diyebilirsiniz. Giresunspor’u tartışabiliriz. Sorumluları da sorgulayabiliriz ama bir farkla! Bize yakışan şekliyle.
Eskişehirspor maçı ile lige başlayacağız. Çok takım lige daha hazır değil, antrenman maçları ile lige hazır hale gelmek istiyorlar. Uyum, teknik, taktik ve kuvvet çalışmaları ile lige hazırım diyen takımlar da var.
Lakin top yuvarlak neyin ne olacağı belli değil. Biz teknik kadro ile çalışmalara devam ediyoruz. Yeni oyuncuların adapte sorunları bir an önce çözüme kavuşmalı.  Kısaca lige hazır olmalıyız.
Biz konuşmalarımızla bu şehirde spor kavramını bir yerlere yerleştiremedik. Hep bir eksik mi var dedik. Hesaplar içine girip takımı ve yönetimi hatta teknik heyeti yerden yere vurmaya başladık.
Toplamayı bile doğru yapamadık. Böle böle bir sonuç çıkaramadık. Öyleyse nasıl olacak bu iş kardeşlim. O zaman atıp tutmayla bir şeyler kazanamayız. Para var mı O’nu söyleyin. Kendi yağıyla kavruluyorlar. Şu anda bir gelir yok, sadece gelecek gelirlerle ayakta durmaya çalışacaklar.
İyiki Giresunspor’un doğru dürüst borcu yok. Yoksa hapı yutmuştuk. Giresun’da futbolu konuşmak zor demiştim. Koşulları ortaya getirmenin bedeli ağırdır. Hüküm çoğunluktan gelirse tehlikelidir. Futbolun demokrasisinde ve kuralında bu kulübün çoğunluğun desteğini alanlar hep başarılı oldu. Bu destek yine devam ediyor. Başarı da gelecektir. Aklın yolu ve çıkış bellidir. O da birlik ve beraberlikten geçer. Esen kalın.

Giresunsporspor28Çotanaklaryalçın-esenkralca

Yazarın diğer yazıları

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yazarın tüm yazıları

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha