27 November 2020 Friday
Haydi başkan artık gereken radikal kararları al. Çünkü bu gerekli gibi görlüyor. Oynamak ve savaşmak istemeyenlerle yoluna devam etme

Topun nereye gideceği belli olmaz. Evet bu şehirde futbol çok seviliyor. Şehrimizi de daha çok seviyoruz. Bu şehri ki bir rengine yekpare mülk fedadır. Yani, bir taşına her şey fedadır.

Bazen tüm bu güzelliklerin yanında hesaplardaki hatalar bir koşu arkanızdan hep sizi takip eder. Nefesini ensenizde hissedersiniz. Önce ayağımıza yorgana göre uzatıp yapılan tüm çalışmalar bir kaç maçın ardından teknik direktör istifası ve taraftarın sitemleriyle paramparça olur.

Şimdi siz sevgili taraftarlar. Bir hoca takımın başına getiriliyor. Seversiniz, sevmezsiniz lakin buraya kadar gelip bu takım kendine emanet edildiği günden beri  O’na karşı yapılan saldırılarda çabası olmak kaydıyla nasıl başarılı olacağını  düşünmek bile istemiyorum.

Basın toplantısında istifasını verirken O’na  dışarıdan yapılan o hoş olmayan küfürlerin hesabını kime soracağız. En doğrusunu yaptı.  Giderken de; ‘Ben hiç bir şey bahane etmiyorum. Yönetim ve Başkan olarak çok memnundum. Futbolcularımdan da memnundum. İddia ediyorum Giresunspor’un çok iyi bir ekibi var. Lakin gol yollarında sıkıntı yaşadın mı işte bu sonuçlar da oluyor. Herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Bundan sonra ne olacak. Hep beraber göreceğiz. İnanın sıkıntı büyük, bunu başkan ve ekibinin en kısa zamanda atlatacağını umuyorum.

Tüm zorluklar aşılıp kulübü başarılı olması için çalışmalar yapan yönetimin bazı konulara da el atması gerekir. Sadece teknik adamın istifasıyla düzeleceğini sanmıyorum. Bu kötü giden tabloda futbolculara neden bir şeyler söylenmiyor.

Sadece oynamayan çeksin gitsin demekle olmuyor. Demek ki  başkanın iyi niyeti su istimal ediliyor. Ben hiç bir şeye üzülmüyorum. Sadece yapılan tüm emeklerin boşa gitmesi beni kahrediyor.

Bu yönetim hata da yapmış olabilir. Eyvallah lakin her dedikleri yapılan zamanı gelince paralarını alan futbolcular sizin  biraz gayretiniz olmuş olsa idi bunlar yazılıp çizilmezdi.

Kalenin içinden topu dışarı atan çaprazdan kaleye vurmayı maharet bilip arkadaşına topu çıkarmayan, her topu aldığında çalım sevdası ile sahada dolaşanların hiç mi kabahati yok kardeşim.

Haydi başkan artık gereken radikal kararları al. Çünkü bu gerekli gibi görlüyor. Oynamak ve savaşmak istemeyenlerle  yoluna devam etme

Çünkü bu formayı taşımak her futbolcuya nasip olmaz. Dilerim bu rüzgarı zapt  etmek kolay olur. Esen kalın.


Giresunspormetin-diyadinspor28çotanakistanbulsporMustafa-Bozbağ

Yazarın diğer yazıları

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yazarın tüm yazıları

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha