03 December 2020 Thursday
Biz son maçta tecrübeyi biraz yaş olarak düşünceleri geride bırakarak bir mücadele verdik.Bunun da böyle olmasını hep söyledik.Peki başardık mı ..EVET

Geçenlerde bir teknik adamın soyunma odasında haykırışlarını seyrettim…İlk yarı bitmiş.2-0 mağlup.soyunma odasında ikinci yarının konuşmasını yapıyor. Biraz hararetli, biraz da duygusal konuşuyor. Rakip tecrübeli ve dünyanın en iyi liginde oynayan bir takım. Avrupa ‘da  Şampiyonluklar yaşamış başarılarla dolu karayeli var. .Sizden futbolcuları daha da fazla ücret alabilir.Lakin bilmedikleri bir şeyi pas geçebilirler.O da mücadele  ve tatlı sert futbol.

Siz yumuşak oynamayı onlara pas yapma olanağını hatta topa sert oynamama adına yaptıklarınızla  onlara bu şansı verirseniz  işte ilk yarı skoru bu olur diyor.Sadece savaşın onu istiyorum diyor.

Skor 3-1 lere geliyor..Ama sonuçta 3-3 skorla ayrılıyorlar..Maçtan sonra ise karşınızda kim olursa olsun mücadele ve kazanma adına yapacaklarınız hep başarıyı getirecektir diyor.Bunu neden yazdım derseniz.Giresunspor takımı bu ligin en tecrübeli , çoğu futbolcusu şampiyonluklar yaşamış  futbolcular.

 Tabi ki bazı sıkıntılar yaşanacak. Performans, mücadele, fiziki dayanıklılık,kazanma adına yapılacaklar dersek noktayı koymuş oluruz.Bunlar olmadı mı hele taraftarı memnun etme adına yapılmayanları da eklersek başarıda kaybolup gidiyor.

Biz son maçta tecrübeyi biraz yaş olarak düşünceleri geride bırakarak bir mücadele verdik.Bunun da böyle olmasını hep söyledik.Peki başardık mı ..EVET

Demek ki istenilen bazı şeyler yapıldı mı  herkes memnun oluyor. Her şeyi bir tarafa bırakıp sizin için yapılanları düşünüp ona göre mücadele etmelisiniz. Dilerim umarım..kazanılan bir maçın ardından bu galibiyete sığınmadan ayni şevkle devam etmeliyiz..Yoksa geriye dönmek ve ayni nakaratı duymak istemiyoruz. Esen kalın.


yalçın-esengiresıunsporspor28Çotanaklar

Yazarın diğer yazıları

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yalçın Esen

Yazarın tüm yazıları

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha