01 March 2021 Monday
Vali Ünlü `Hatıra` kampanyası başlattı

Vali Ünlü `Hatıra` kampanyası başlattı

Giresun Valisi Enver Ünlü, Giresunspor'un evinde Aydeniz Et Balıkesirspor ile oynayacağı maç öncesinde satışa sunulan hatıra bileti için kampanya başlattı.

Vali Ünlü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; “Hatıra biletimizi aldık, liderin maç gününü bekliyoruz, siz de aldınız mı Başkanım?” notuyla Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nu da kampanyaya davet etti.  Başkan Şenlikoğlu ise bu çağrıya ‘Sayın Valim çok teşekkür ederim. Hatıra biletimizi aldık ve pazar gününü sabırsızlıkla bekliyoruz” yanıtını verdi.

GİRESUNSPOR’DAN TEŞEKKÜR

Öte yandan Giresunspor kulübü,  yeni stattaki tarihi maç öncesi Hatıra Bileti alarak takıma desteğini bir kez daha gösteren ve bilet alımı için kampanya başlatan Vali Enver Ünlü ile hatıra biletine verdiği destek için Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’na teşekkür etti.  


vali-enver-ünlüGiresunsporspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Kadro aynı

Kadro aynı

Bir gün izin

Bir gün izin

Sergio şoku

Sergio şoku

Yorumlar

  • Hamdi altun 23.01.2021 00:03

    Evet sayın valim bu çağrınız kimliğinde Giresun yazan herkese bende aldım Balıkesir maçına daha iki gün var. Giresunlular gücümüzü gösterme zamanı. 20. TL. Bir paket sigara parası Ancak bu birliktelik Giresunspor'a dahada güç verecektir. Bende bilet konusunu takip ediyorum İnşallah stadın bütün biletleri satılır ve biz Giresunlular olarak mevzu Giresunspor olunca gerisi teferruattır. Gerçeğini gösterelim. İstanbul'dan giresunuma ve giresunsporuma canı Gönül'den başarılar diliyorum. Bu şehrin öZlemini inananlar bitirecek. İnşallah.

Yorum yaz

Captcha