24 Eylül 2018 Pazartesi
Uvalin taraftara hayran kaldı

Uvalin taraftara hayran kaldı

Yeşilgiresun Belediyespor'da Sırp Antrenör Mihailo Uvalin, Giresunlu basketbol severlere hayran kaldı

2017-2018 Sezonuna sahasında aldığı Muratbey Uşak galibiyetiyle başlayan Yeşilgiresun Belediyespor’da Sırp Antrenör Mihailo Uvalin, Giresunlu basketbol severlere hayran kaldı.
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligine galibiyetle başlamanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydeden Uvalin; “Muratbey Uşak karşısında geriden gelmemize rağmen oyuncularımın gösterdikleri reaksiyon gerçekten alkışı hak ediyor. Ama bunun yanı sıra salondaki yerlerini alan basketbolseverler de çok iyi anlarda sahneye çıkarak takımı ateşlemeyi başardılar. Buraya geldiğimde Giresunlu taraftarların çok ateşli olduklarını bana anlatmışlardı. Bunun gerçek olduğunu anladım. Sanırım ilerleyen haftalarda tribündeki taraftar sayımız daha da artacak ve onlarla birlikte çok başarışlı işlere imza atacağız. Ayrıca şunun da unutulmaması gerekir ki YGBS, taraftarlarının desteğini arkasına aldığında bu ligin en zor deplasmanlarından biri olacaktır” dedi.
TEMKİNLİ KONUŞMAYI ELDEN BIRAKMADI
Öte yandan YGBS olarak sezona galibiyetle başladıkları için çok mutlu olduklarının da altını çizen Uvalin artık bu maçın geride kaldığına dikkat çekerken temkinli konuşmayı da elden bırakmadı.
Dev Çotanakların Başantrenörü Mihailo Uvalin; “Takım olarak nerede olduğumuzun farkındayız. Şuan için tam hazır olmasak da kazandığımız maç bizim açımızdan büyük bir motivasyon kaynağı oldu. Aynı zamanda da takımımıza güven kazandırdı. Daha iyi sonuçlar almamız için çok çalışmamız gerektiğinin bilinci içerisindeyiz. Her maç savaşacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın” ifadelerini kullandı.


UvalinYeşilgiresun-Belediyesporspor28çotanakGiresunsporMuratbey-Uşak

Diğer haberler

Kağan mutluluktan uçuyor

Kağan mutluluktan uçuyor

Altay cephesi üzgün

Altay cephesi üzgün

Yorumlar

  • Bodykitt 13.10.2017 12:39

    Saat 13:00`te maç olmaz.Birçok insan sadece o gün tatil yapıyor.Güzelce uyuyup dinlenip,ailesiyle geniş geniş kahvaltısını yapsa saat zaten 13:00 oluyor.Büyük maçlarda ne yapacağız?10:00 mı kuyruğa gireceğiz? Yayıncı kuruluş saatleri taraftara göre ayarlasın.Yada yayınlamasın sanki herkeste Bein sports var.

Yorum yaz

Captcha