18 September 2019 Wednesday
Usta; `Güçlü bir Giresunspor için ne gerekiyorsa.`

Usta; "Güçlü bir Giresunspor için ne gerekiyorsa."

Giresunspor As Başkanı Mehmet Fevzi Usta, yeni sezonda güçlü bir kadro oluşturmak için yoğun mesai harcayacaklarını dile getirdi.

Dört aylık görev sürelerinde Giresunspor’u en iyi şekilde temsil ettiklerini belirten Asbaşkan Usta; “Ancak bunu yeterli görmüyoruz. Yeni sezonda oluşturacağımız kadroyla ligin zirvesinde yer almak istiyoruz. Güçlü ve sezon genelinde hedefe oynayacak güçlü bir Giresunspor oluşturmak için ne gerekiyorsa yapacağız” ifadelerine yer verdi.

KONGREDEN SONRA HIZ KAZANACAK

Giresunspor Asbaşkanı Mehmet Fevzi Usta ayrıca teknik direktör Erkan Sözeri’nin raporu doğrultusunda iç transfer çalışmalarına yöneleceklerini dile getirirken; “Dış transfer de ise acele etmeyeceğiz. Daha önceden anlaşmaya varacağımız oyunculara 12-19 Haziran tarihlerinde yapılacak Genel Kurulun ardından resmi imzaları attıracağız” dedi.

Asbaşkan Mehmet Fevzi Usta, Çotanak taraftarların yeni sezonda Spor Toto 1. Ligde sürekli zirveyi hedefleyen bir Giresunspor izleyeceğini de sözlerine ekledi.


GiresunsporMehmetFevziUsta

Yorumlar

  • ENGİN 26.05.2019 15:16

    Gazişehir den stoper Ahmet Kesim, Altay dan sağ bek Yasin Palaz, Samsunspor dan orta saha Kubilay..Bunları alın mutlaka..

Yorum yaz

Captcha