21 Temmuz 2018 Cumartesi
Uğraşlarımız sonuç vermedi

Uğraşlarımız sonuç vermedi

Giresunspor'un teknik adamı Yılmaz Vural, iyi bir başlangıç yapmak istediklerini fakat bunu gerçekleştiremediklerini söyledi.

Vural, “Tabii ki kazanmak zorunda olan iki takım. Biri evinde muhteşem seyircisi önünde oynayan, bizler de 3 puanı alırsak rakiplerimiz kaybetmiş, 3 haftalık kötü gidişatı durdurmuş olurduk. Bir değişim oldu. Metin kardeşime geçmiş olsun, bıraktığı yerden devam edeceğiz. Sonuç olarak istedik ki bizler de iyi bir başlangıç yapalım. Dolayısıyla hedefi olan bir takım, onu özlemine kavuşturalım. Belli ki hiç kolay olmayacak bir hedefe sahibiz. İyi başladık, iyi oynuyoruz ama golü yedik. Çevirmek adına bir sürü uğraş verdik. 4-5 tane ciddi pozisyonumuz var ama bunları gole çeviremedik maalesef. Çevirmek adına uğraştık ama maalesef bütün uğraşlarımız sonuç vermedi 3-1 kaybettik. Eskişehirspor’u kutluyorum çok ciddi bir rakibinden 3 puan aldılar çıkmaya aday takımlardan birinden. Seyircisini kutlarım, puanın alınmasında ciddi katkıları var” dedi.


Giresunsporspor28yılmaz-vuralEskişehirsporçotanak

Diğer haberler

Bahadır Erol Giresunspor`da

Bahadır Erol Giresunspor'da

Reis tedavide

Reis tedavide

Giresunspor ses getirecek

Giresunspor ses getirecek

Son etap için sahada

Son etap için sahada

Yayın tehlikeye girdi

Yayın tehlikeye girdi

Yorumlar

 • eskişehirspor 13.02.2018 14:22

  eskişehir adama çorabını ters giydirir

 • MustafaBıçakçı 12.02.2018 11:56

  ONUR GİRESUN LU AMA BU KADAR KAPASİTESİ 1-1 BİTECEK MAÇI 2 GOL HATASININ SONUCU BU; ONUR-RECEP-KORKİŞKO-FATİH 11 İN DIŞINDA KALMALI ALMEDİA-JONES UÇ TA OLURSA 90 DAKİKA BİRDE AYKUT 11 DE OLURSA GÖRDÜĞÜM BU

 • Muhittin ÖZDEMİR 12.02.2018 09:48

  sarı kart sınırında olan aykut niye fener maçında risk ediliyor o maçta oynamasaydı bunlar olmazdı bide gönderilicek oyuncuların yerine takıma yararlı oyuncular gönderildi sorumlusu tabii metin hoca takımı kolej havasından küskünler durumuna getirdi

 • Hasan Karakaya 12.02.2018 00:48

  İşte yılmaz Vural play-off dhi kalmayacağız şovmen

 • Fanatik 11.02.2018 21:58

  Savunmada inanılmaz hatalar, forfet oyuncu larında gol kaçırma yarışı, Eskişehispormu Giresunspormu şampiyonluğa oynuyor anla madım.Allah sabırlar versin Yılmaz hocam.

Yorum yaz

Captcha