24 Mart 2019 Pazar
Türkoğlu: `Kazanmak da var kaybetmek de`

Türkoğlu: "Kazanmak da var kaybetmek de"

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Lig Kurulu Toplantısı, Türkiye Basketbol Federasyonu yetkilileri ve kulüp temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, “Çekişmeli geçen maçlar sonucunda normal sezonu tamamladık. Muratbey Uşak ve Yeşilgiresun Belediye, 30 hafta oynanan karşılaşmaların ardından lige veda etti. Ancak sporumuzda kazanmak da kaybetmek de var. Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadele edecek bu iki kulübümüze başarılar diliyorum” dedi.


hidayet-türkoğluYeşilgiresun-BelediyesporGiresunsporspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Yorumlar

 • salih uzer 16.05.2018 19:41

  çok üst seviyede oyuncu kadrosu olan takım yeniliyor vay be. çok aşırı inandırıcı

 • Taraftar 16.05.2018 11:31

  Ben bir lafa bakarım lafmı diye bir de konuşana bakarım

 • UĞUR 16.05.2018 02:13

  SAYIN TÜRKOĞLU; DARUŞŞAFAKA GİBİ AVRUPA KUPASINDA ŞAMPİYON OLAN VE KALİTELİ BİR KADROYA SAHİP BİR TAKIM GAZİANTEP E KENDİ SAHASINDA YENİLİYORSA ; HİDAYET TÜRKOĞLU BUNU SORGULAMALI DIR. BU KABUL EDİLEMEZ BİR DURUMDUR. TÜRKOĞLU KUSURA BAKMA HİÇ KİMSE APTAL DEĞİL.. GİRESUN HALKI HİÇ DEĞİLDİR. O DEMECİNİZİ KLASİK LAFINIZI KABUL ETMİYORUZ.. ŞİDDETLE REDDEDİYORUZ.. DARUŞŞAFAKANIN YENİLMESİ ASLA KABUL EDİLEMEZ..

 • hasan çakır 16.05.2018 01:49

  SAYIN TÜRKOĞLU BİRAZ GÖZÜNÜ YUKARI KALDIRDA İYİ BAK!!!!! BU TAHİNCİOĞLU LİGİ DEĞİL GAZİ ANTEPLİOĞLU LİGİ OLDU BİRDE DEMEÇLERİNE DİKKAT ET YAKANDAKİ AYYILDIZ GURURUMUZ OLAN BAYRAĞA İYİ BAK SENİ ÇARPMASIN.KEMAL ATATÜRKJÜN DEDİĞİ GİBİ BEN SPORCULARIN ÇEVİK ATİK DÜRÜST OLMASINI SEVERİM.BENDE SAYIN BAŞKANIN ADALETLİ ZEKİ ÇEVİK VE DÜRÜST OLMASINI İSTERDİM !!!

 • Taraftar 15.05.2018 19:46

  Evet ya çok haklısın,çok dürüstçe oynanan maçlar sonunda kazananda olabilirsiniz kaybedende, başkan çok haklı çok,bunu söyleyen olarak kendisi inanıyormu acaba

Yorum yaz

Captcha