25 February 2021 Thursday
Transfer yapılmayacağının sinyallerini verdi

Transfer yapılmayacağının sinyallerini verdi

Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet, ara transfer döneminde oyuncu almayı düşünmediklerini ifade etti.

Giresunspor Başkanı Hakan Karaahmet, ara transfer döneminde oyuncu almayı düşünmediklerini ifade etti.

Başkan Karaahmet; “Transfer yapmaya gerek var mı konusunu halen hocamızla konuşuyoruz. Futbolda transfer dönemlerinde alışagelmiş bir şey var ancak benim elimde 25 tane aslan gibi oyuncu var. Kim gelecek ya da gelmeli. Bu takımı bu duruma bu çocuklar getirdi. Ara dönemde 2-3 milyon TL oyuncuya vermeye gerek var mı? Niye kulübe yük bırakacaksınız. Beni buraya getiren takım bundan sonra da götürecek takımdır. Bu ruh halini bozacak bir düşüncem yok” dedi.


hakan-karaahmetspor28Çotanaklartransfer

Diğer haberler

Teşekkürler Ali Eren

Teşekkürler Ali Eren

`O kupa Giresun`a gelecek`

"O kupa Giresun'a gelecek"

Düdük Saka`da

Düdük Saka'da

Hedefte Altay var

Hedefte Altay var

`Kazanmaya devam edeceğiz`

"Kazanmaya devam edeceğiz"

Yorumlar

 • Murat mihmat 13.01.2021 12:48

  Slm yıllardır biz Giresun insanı olarak takımımıza fazla destek çıkmadık bu bir milat olsun `başka şehirlerin takımlarıı desteklemeden vazgeçelim uyanın Giresun halkı başka Giresunspor yok` kalbimiz Çotanak yuvasında atıyor

 • SIRFAĞALI 12.01.2021 09:01

  altyapıdan 2-3 oyuncu alın, profesyonel yapın yeter. bakın tum takımlar mecburi altyapıya donuyor. Hazırlık yapalım. ilkyarı oynamadan takımdan giden yabancı var. adını bilen varmı. gereksiz transfer yapılmaz. parası olan fazla oyuncu alıp trıbunde oynatıp. ona bosuna para verilmez.

 • A.K 28 11.01.2021 20:17

  İkinci yarı daha zor geçecek en azından iki üç transfer yapılabilir bu fırsat bir daha gelmeyebilir işi sıkı tutmak lazım. Kart cezalıları veya sakatlıklar yaşanabilir. İnşallah direk çıkarız.

 • ridan ermeneş 11.01.2021 12:20

  bu takim yakaladigi bu ruhla super ligin en güclü adayı.ve cok acik söyluyorum cok degil 3 takviye ile super ligdede işyapar.şu var sezon sonunda cogu futbolcunun sözlesmesi bitiyor.takviyeye verilecek para bu yolda amatör ruhla mucadele eden bu cocuklara verin ..bunu coktan hakettiler helal olsum

 • Kozak 11.01.2021 11:09

  Ben bu takıma güveniyorum transfer yapmamakla akılcı bir iş yaparsın takımın düzenini bozmaya gerek yok

Yorum yaz

Captcha