23 August 2019 Friday
Tatilden döndü, Giresunspor`u yaktı

Tatilden döndü, Giresunspor'u yaktı

Futbol camiasını küçük düşürecek tutum ve davranışlarda bulunması nedeniyle 30 gün hak mahrumiyeti cezası alan hakem Fırat Aydınus tatilden döndükten sonra yönettiği ilk maçta Giresunspor'u yaktı.

 Aydınus, Denizlispor’un kazandığı penaltı pozisyonunda sırtı dönük olan Aykut’un eline top çarpması nedeniyle tereddütsüz penaltı noktasına yürüdü. Tüm taktir haklarını Denizlispor’dan yana kullanan Aydınus ikinci yarının başında Giresunspor’un penaltısını ise es geçti.


fırat-aydınusGiresunsporspor28Çotanaklar

Diğer haberler

Yolculuk Cumartesi

Yolculuk Cumartesi

Çotanaklar kahvaltıda

Çotanaklar kahvaltıda

Yorumlar

 • Mehmet çimşir Dün 01:20

  Hakemlik hicbisey yoktu sen once top oyna karabükü yenememişin neyin kafasını yaşıyosunuz adamlar bize saygısından kaleye gelmedi ikinci yarı

 • Doğan 21.04.2019 22:26

  Hakem olmasa 5 tane atardik:))))) penaltii o penaltı iii

 • fabiosaint 21.04.2019 21:17

  Bırakın bu şovenizm laflarını, siz önce maç biletlerini 20 TL yapan yönetime sorun bakalım neden böyle `kritik` maç öncesi 5 tlden 20 tlye çıkarmışlar (maça gelmeyen taraftarlara rağmen 1000-800 kişi zorla gelirken) , takipçisi olup spor kamuoyunu bilginlendirin LÜTFEN. Ayrıca maçta Hakemlik birşey yoktu bilginize.

 • raprap 20.04.2019 22:18

  hakem aykuta izah etti aykut birşey demedi sırtı dönüktü ama eller açıktı bariz penaltıydı salı günü trtsporda hedef süperliğe bakın bakalım ne olacak ayıp ayıp takımımız kapasitesi bu kadar demiyonuzda hakem yaktı diyonuz bu denizliye adanaspor ecel terleri döktürdüde hakem 4 dakika uzatmayı 11 dakikaya çıkarınca denizlispor galibiyeti zor aldı

Yorum yaz

Captcha