20 September 2020 Sunday
Tam motive olamadık

Tam motive olamadık

Yeşil-beyazlılarda antrenör Ümit Şengül, lisans sorunu nedeniyle genç bir takımla sahaya çıktıklarını vurgularken ilerleyen zamanlarda ligde ses getirecek bir Giresunspor izleteceklerini belirtti.

Ümit Şengül, “Rakibimizi aldığı galibiyetten ötürü tebrik ediyoruz. Ç Çok konsantrasyon eksikliği yaşadık. Çünkü son ana kadar hangi takımla sahaya çıkacağımız belli değildi. Çünkü yeni transferlerin lisanları son anda çıktı ama buraya ulaştıramadık. Genç bir kadro ile çıkmak zorunda kaldık müsabakaya. O yüzden üzüntülüyüz tabi ki. Son anda açıldı transferimiz. Böyle olunca da gerek oynayan gerek dışarıda kalan oyuncularımızın konsantrasyonu bozuldu. Tam motive olamadık. İyi bir takım kurduğumuza inanıyoruz. Yaptığımız transferler önemli transferler ve ilerleyen süreçte iyi bir Giresunspor izleteceğimize inanıyoruz. Bu ligde inşallah ses getiren bir takım olacağız. Gerek yönetim, gerek Giresun halkı, gerek bizler bu işe yürekten inanıyoruz. Sürecin sonunda başarılı işlere imza atan hedefi kovalayan bir ekip olacağız” şeklinde konuştu.


GiresunsporBalıkesirsporspor28muhammed-himmetÇotanaklar

Diğer haberler

Gösterin gücünüzü

Gösterin gücünüzü

Yepyeni bir Giresunspor

Yepyeni bir Giresunspor

`Transferi kapattık`

`Transferi kapattık`

Balde heyecanı

Balde heyecanı

Menemenspor ile 3. randevu

Menemenspor ile 3. randevu

Gözler Kaptan`da

Gözler Kaptan'da

Yorumlar

  • Adem 14.09.2020 23:56

    Ümit bey konsantrasyon olamadık ne demek ya...rakip 11 kişi sizde 11 kişi.onlarda genç oyuncularla mücadele ettiler.pekala sizlerde herşeye hazırlıklı olup 1. Takım yada 2.takım gençlerden oluşan bir ekip kurup maça konsantre olabilirdiniz..her sene ses getiren bir ekip kuruyorsunuz zaten ama maalesef görüntü yok...anlayana..

Yorum yaz

Captcha