02 July 2020 Thursday
`Süreci biz de çok merak ediyoruz`

"Süreci biz de çok merak ediyoruz"

Giresunsporlu Murat Akça:"Dünyada benzeri olmamış bir durum yaşıyoruz. Dönüş süresi ile ilgili bizim net bir şey söyleme şansımız yok.Takım idmanlarına başladığımızda form tutmaya çalışacağız. Nasıl olacak, nasıl başaracağız bilemiyorum"

Giresunsporlu Murat Akça, futbolda bundan sonraki sürecin nasıl olacağını oyuncular olarak çok merak ettiklerini ifade etti.

Tecrübeli savunma oyuncusu; “Büyükşehirlere nazaran daha küçük bir şehir olduğumuz için Giresun’da yaşayanlar olarak biraz daha avantajlıyız. Biz Türkler şanslıyız, çünkü diğer ülkelerdeki sokağa çıkma yasağı bizde yok. Arada bir tesislerimize gidip antrenman yapabiliyorum. Tabi genelde antrenmanımı evde yapıyorum ama tesislerde çalışmam gereken zamanlar da oluyor. Dünyada benzeri olmamış bir durum yaşıyoruz. Dönüş süresi ile ilgili bizim net bir şey söyleme şansımız yok. Daha önce liglere böyle ara verilmediği için bizde bir fikir sahibi değiliz” dedi.

ELİMİZDEN GELDİĞİ KADAR…

Murat Akça sözlerine şu şekilde devam etti: “Futbolcular bu dönemlerde antrenmanları pik yaparlar. Bizim şu an itibariyle tek yapabileceğimiz şey, elimizden geldiği kadar kendimizi hazır tutmak. Evde yapılan antrenmanlarla oyuncular kendilerini ne kadar hazır tutabilirler o da meçhul ama sanırım takımlara üç dört hafta hazırlanma süresi verecekler. Şimdi yapabildiğimiz kadar bireysel antrenmanlar yaparak kendimizi hazır tutuyoruz. Takım idmanlarına başladığımızda form tutmaya çalışacağız. Nasıl olacak, nasıl başaracağız, biz de çok merak ediyoruz. Genelde tesislerde yemek yiyordum, şimdi eşimin yaptığı yemekleri yeme fırsatı buldum. İnşallah bu sıkıntılı günlerin üstesinden tez zamanda ülke olarak gelmeyi başarabiliriz.”


Giresunsporspor28Çotanaklarmurat-akça

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha