17 Aralık 2018 Pazartesi
Süper Lige çıkana kadar buradayım

Süper Lige çıkana kadar buradayım

Başkan Bozbağ: "Altı senemizin beşi, pislik temizlemekle geçti. Gün geldi takvim, gün geldi fındık sattık. Hayali senetler, çekler, Giresun'a gelmemiş futbolculara para ödedik. Dostumuzun oğluna senet düzenleyip, idmana çıkmadan 500 bin lira ödemiyoruz. Giresunspor ile hesabı kitabı olan Mayıs'ta kongreye gelsin"

Giresunspor Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, takımı Süper Lige çıkartana kadar görevinin başında olduğunu açıkladı.

Başkan Bozbağ “Benden uzun süreli görev yapan başka bir başkan yok. Altı senemizin beşi pislik temizlemekle geçti. Hayali senetler, çekler, Giresun’a gelmemiş futbolculara para ödedik. Gün geldi takvim, gün geldi fındık sattık, gün geldi 2. Lig kadrosuyla 1. Ligde savaş verdik. Türkiye’nin borçsuz kulüplerinden olduk. Ben bu takım şampiyonluğa oynatacağım diyerek hata etmişim sanırım. Çok uzun süredir görmediğiniz oyuncular bu kulübe geldi. Dale kulağını tıkayarak gitti. Buralara kolay gelinmiyor. Futbolcuları türbülanstan çıkartmaya çalışıyoruz ama borç içinde yüzmüyoruz. Sahte senetler düzenlemiyoruz. Dostumuzun oğluna senet düzenleyip, idmana çıkmadan 500 bin lira ödemiyoruz. Giresunspor’u UEFA denetliyor” dedi. 

ÇAKAL RÜYA GÖRDÜ DİYE

Başkan Bozbağ; “Sanki Giresunspor yanmış, bitmiş kül olmuş, biz de Giresunspor’u bataklığa sürüklüyormuşuz gibi bir hava yaratan çakallar var. Çakal rüya gördü diye kurdun soyu tükenmez. Benim fikirlerim son 10 gün içerisinde çok anormal bir şekilde değişti.  Giresunspor, tarihinin en iyi durumunda. Bu laflar ben kongre kararı alacağım dedikten sonra başladı. Benim sözüm bu kulübü tekrar kaosa sokmak isteyenlere.  Ben bir şeyden korkacak olsam, kimse yokken bu kulübü alıp buralara getirmezdim.  Mayıs ayında kongre yapacağım. Geldiğim günden bu yana bir tane üye yapmadım. Aynı üyelerle de seçime gireceğim. Varsa benden daha iyisini yapacak, Mayıs ayında bekliyorum.  Şimdi de diyorum ki bu takım Süper Lige çıkana kadar ben buradayım.  Sezon başında Aykut’u aldım; ne adamlığım, ne Atatürkçülüğüm kaldı.  Galip geliyoruz, Metin Hoca istifa sesleri. Takım iyi oynarken gol yesek yerden yere vuruluyoruz. Biz Giresunspor’u kendi gelirleriyle yönetmeye çalışıyoruz. Borçlanmıyoruz.  Birileri Giresunspor’u başarısız kılmaya çalışıyor. Öyle adamlar spor yazmaya başladı ki ben bile şaşırmaya başladım.  Giresunspor’u her şeyden üste tuttum. Kim bu memleketin takımının başarılı olmasını ya da olmamasını istiyor, Mayıs’ta konuşacağım. Giresunspor ile hesabı kitabı olan Mayıs’ta kongre gelsin. Bazılarını dertleri tasaları Mustafa Bozbağ. Ben kulübü ite köpeğe bırakmam” dedi.


Giresunsporbozbağbasın-toplantısıÇotanaklarspor28

Diğer haberler

Yorumlar

 • MKD 14.02.2018 21:49

  Tarafsız yayın prensiplerine aykırı olarak demokratik söz hakkımı küfür,hakaret ,suç teşkil etmemesine rağmen sansürlemenizden dolayı 14.02.2018 tarihinden itibaren MKD rumuzuyla haber portalınızda yorum yapmayacağımı bildiririm.Doğrulama kodu(692815)

 • Resul Memiş 14.02.2018 16:39

  sayın başkanım # giresunspor iyi yönetiliyor klavyeden atıp tutmakla bu işler olmuyor.evet takımımız 2. Yarı ya çok formsuz başladı bunu kabul etmek gerekiyor. Ama yılmaz vural hocamız bunları adam eder buna yürekten inanıyorum .Allah aşkına hangi kulübün ödemeleri zamanında ödeniyor.futbolcular aklını başına alsın....

 • Nizamettin Bilir 14.02.2018 12:16

  Mustafa Bozbağ ve ekibi sezon başı hedef olarak süper ligi koymayacaktı bu hedeften uzaklaştıkça eleştiriler arttı.Süper lig hedefin varsa ona göre kadro yapılanman olmalıydı.Teknk Adamın tartışılmayacak kalitede olmalıydı vs.yani sezonbaşı kulüp ve takım organizasyonun hedefinle uyumlu olmalıydı.Bu olsaydı süperlig garantimiydi tabiki hayır.Sezonbaşından itibaren yönetimin verdiği demeçlerde ölçülü olmalıydı.Giresun spor evvela YILDIZ FUTBOLCULAR YETİŞTİRECEK ALT YAPI VE ÖZ KAYNAK SİSTEMİNE DÖNMELİ KALICI GELİR KAYNAKLARINA KAVUŞMALI MODERN TESİSLERİ OLMALI YANİ SÜPER LİGE KENDİNİ HAZIRLAYARAK ÇIKMALIKİ O LİGDE KALICI OLSUN.Giresun spor hersene 15-20 tane oyuncu transfer etme hastalığındanda acilen kurtulmalı birde oynatamadığın YABANCI OYUNCUYU ALMA BOŞ YEREDE PARA VERME O BOŞ ADAMLARA VE MENAJERLERİNE VERDİĞİN PARAYI GENÇ YILDIZ OYUNCU YETİŞTİRMEYE HARCASAN DAHA İYİ OLMAZMI.BAŞKA GİRESUN SPOR YOK.Başarılar dilerim.

 • MKD 14.02.2018 08:45

  Böyle basın önünde kendi halkına çakal,it, köpek gibi ağıza alınmayacak kelimelerle hakaret eden birine cevap verilmez.Dale ve menejerine , Henrique ve menejerine ne kadar ödeme (komisyon) yapıldığının cevabı tehdit ve hakaret dolu konuşmalar olmamalı.Bundan sonra Allah Giresunsporun yardımcısı olsun.

 • kaan New york 14.02.2018 03:32

  takim kotu oynamiyor,baskani elestirmesin kimse herkes gecmise baksin,o zaman anlarlar baskanin takimi nerelere getirdigini,,, takimdaki en buyuk sorun golcu problemi,tabi bunda dale nin ansiz plansiz gidiside var,takim iyi oynuyor,sadece golcusu yok gibi duruyor,

Yorum yaz

Captcha