21 April 2019 Sunday
Süper Lig yolunda başarılar diledi

Süper Lig yolunda başarılar diledi

Vali Sarıfakıoğulları'ndan Giresunspor'a 'hayırlı olsun' ziyareti

Vali Harun Sarıfakıoğulları yeni sezon öncesinde Giresunspor’u ziyaret ederek; başkan, yönetim kurulu,  teknik heyet, futbolcular ve çalışanlara başarılar diledi.

İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş ve Giresun İl Jandarma Alay Komutanı Murat Yakın ile birlikte tesisleri ziyaret eden Vali Sarıfakıoğulları teknik heyet ve futbolcularımızla birlikte öğle yemeği yedi. Ardından açıklamalarda bulunan Vali Sarıfakıoğulları; “Yeni sezon öncesinde kulübümüze başarılar dilemek için buraya geldim. Allah kazasız, belasız bir yıl nasip etsin. Yeni sezon Giresunsporumuz’a hayırlı olsun. Ve Süper Lig yolunda Giresunsporumuz’a başarılar diliyorum Allah işinizi rast getirsin” dedi.

Öte yandan ziyaretlerinden ötürü Vali Harun Sarıfakıoğulları, Emniyet Müdürü Fahri Aktaş ve İl Jandarma Alay Komutanı Murat Yakın’a teşekkür eden Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ; “Sizleri yanımızda görmek hem şahsım, hem yönetim kurulum hem de camiamız adına bizlere ayrı bir güç ayrı bir mutluluk veriyor. İnşallah el birliği ile bu memleketimizin takımını daha iyi yerlere çıkartırız. Allah inşallah yolumuzu açık eder” diye konuştu.


harun-sarıfakıoğullarıgiresunspğorspor28-çotanaklar

Diğer haberler

Hoca konusu belirsiz

Hoca konusu belirsiz

Haydi Altınordu

Haydi Altınordu

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha