13 Kasım 2018 Salı
Şükrü Kocuk teşekkür etti

Şükrü Kocuk teşekkür etti

Yeşilgiresun Belediyespor Basın Sözcüsü Şükrü Kocuk, Pınar Karşıyaka müsabakasında elde ettikleri galibiyetin çok önemli olduğuna dikkat çekerken aynı zamanda salonu dolduran ve takıma müthiş destek veren Çotanak taraftarlara da teşekkür etti.

Kocuk yaptığı açıklamada; “Özellikle kendi evimizde oynadığımız maçları kazanmamız gerektiği bir süreçte Pınar Karşıyaka karşısında aldığımız galibiyet bize büyük moral verdi. Çünkü ligdeki konumumuz gereğince özellikle bize yakın puanda olan rakiplerimize karşı galip gelmeliydik. İzmir ekibi karşısında bunu başardık. Çok mutluyuz. Ayrıca Pınar Karşıyaka müsabakası öncesinde yaptığımız çağrıya kulak veren ve 19 Eylül Spor Salonunu doldurarak takımımızı ateşleyen taraftarlarımıza ve Çotanaklara çok teşekkür ediyoruz. Kenetlendiğimiz de birçok zorluğun üstesinden gelen bir takım olarak bu çizgimizi ilerleyen haftalarda da sürdürmeliyiz” diye konuştu.

Yeşilgiresun Belediyespor Basın Sözcüsü Şükrü Kocuk son olarak hafta sonu deplasmanda karşılaşacakları Fenerbahçe Doğuş’un sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın da en güçlü ekiplerinden biri olduğuna dikkat çekerken; “Yeşilgiresun Belediyespor olarak Fenerbahçe deplasmanında elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız” ifadelerini kullandı.


şükrü-kocukspor28pınar-karşıyakaYeşilgiresun-BelediyesporÇotanaklarfenerbahçeGiresunspor

Diğer haberler

Muriç`ten sonra

Muriç'ten sonra

Volkan`a tam not

Volkan'a tam not

Fatih haftalar sonra

Fatih haftalar sonra

Yorumlar

Henüz bu içeriğe yorum eklenmemiş. İlk siz olabilirsiniz.

Yorum yaz

Captcha