16 Şubat 2019 Cumartesi
Stat kaç kişi alıyorsa

Stat kaç kişi alıyorsa

Giresunspor`un teknik adamı Yılmaz Vural, Denizlispor maçı öncesinde taraftara seslenerek; `Ne olur bu maça gelin` dedi

Deplasmanda oynadığı karşılaşmada Eskişehirspor’a 3-1 yenilen Akın Çorap Giresunspor’da rota iç sahada oynanacak Denizlispor karşılaşmasına çevrilirken, teknik adam Yılmaz Vural zorlu doksan dakika öncesinde taraftara seslendi.

Yılmaz Hoca; “ Benim taraftarımızdan bir ricam var. Tabii ki burada olmamızın en önemli nedenlerinden bir tanesi onların bize olan isteğiydi. Kusura bakmasınlar biraz kötü bir giriş oldu. Ama haftaya Denizli maçı var cumartesi günü. Ben stat kaç kişi alıyorsa onları bekliyorum. Ne olur gelsinler” dedi.

HATAYA GELMİYOR

Yılmaz Hoca sözlerine şu şekilde devam etti: “Biliyorsunuz takımın 41 yıllık bir Süper Lig özlemi var. Başkanımız Mustafa bey ve yönetim ‘çıkalım’ diye ciddi bir uğraş içerisinde  Her sene kıl payı kaçırılan bir yukarı çıkma durumu var. Dolayısıyla bu sene hep beraber Giresun halkı, yöneticisi, oyuncusu ile beraber bunun farkındayız. Bunu çevirebileceğimizi düşünüyoruz. İyi oynayan bir takımız ama önemli pozisyonları her maçta olduğu gibi Eskişehir’de de net bir şekilde gole çeviremediler. Bu futbol hataya gelmiyor. Denizlispor maçını kazanmak istiyoruz.” 


Giresunsporspor28ÇotanaklarDenizlisporyılmaz-vuralEskişehirspor

Diğer haberler

Evde bizden kötüler

Evde bizden kötüler

Kılıç`ın hedefi 3 puan

Kılıç'ın hedefi 3 puan

Yorumlar

  • murat yılmaz 12.02.2018 23:52

    bu sene bu stad hiç dolmadı maalesef. lütfen zor günlerde bu stadı dolduralım. takım iyi iken bile en fazla 5 bin kişiye oynuyor. eskişehir, samsun vs. birde onların seyircisine bakalım kaç bine oynuyorlar. biz sahiplenirsek olur bu iş, değilse olmaz. şimdi kenetlenip tam da destek zamanı.

  • Ekrem KAYACI 12.02.2018 23:52

    HOCAM BU STAD ANCAK DENİZLİ, ELAZIĞ VE ÜMRANİYE MAÇLARINI ALIRSANIZ GAZİŞEHİR MAÇINDA SEYİRCİ REKORU KIRAR. BAŞKA YOLU YOK...

  • genç çotanak 12.02.2018 21:38

    hocam sen bu stadı doldurtmayı başar ben store un içindeki tüm malzemeleri alıp garibana bağış yapacam..!! başarısız iken takımımız bu kadar YÜREKTEN taraftarımız geliyor iken!! daha ne kadar taraftar neye gelsin !! birlik beraberlik nidaları geçti hocam..elde bi veri yok!!

Yorum yaz

Captcha